سه شنبه 29 خرداد 1397 08:51:16

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41987

تاریخ انتشار : 09/07/1395 - 16:53

امام جمعه زیراب:

تداوم انقلاب اسلامی با تبعیت از قیام حسینی شکل گرفته است

امام جمعه زیراب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: قیام توابین و مختار و قیام گاندی در هند و پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی هم با تبعیت از قیام حسینی شکل گرفته است.

تداوم انقلاب اسلامی با تبعیت از قیام حسینی شکل گرفته است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب به زنده‌نگهداشتن آموزه‌های دینی مورد تاکید قرآن اشاره و اظهار کرد: ذکر نام پیامبران یا برخی جنگ‌ها و وقایع در قرآن به منظور زنده ماندن آن در تاریخ است.

وی افزود: حفظ شعائر دینی نشانه تقوا، ایمان و باور به معاد است، عزاداری امام حسین (ع) در مسیر گرامیداشت حفظ و تکریم شعائر مذهبی است.

امام جمعه زیراب با اشاره به حضور ائمه در عزاداری امام حسین (ع)، برپایی مراسم‌های عزاداری و گریاندن و گرییدن برای امام حسین (ع) را از شیوه‌های زنده‌نگهداشتن نام ایشان دانست و تاکید کرد: برگزاری عزاداری امام حسین (ع) عامل وحدت و رمز موفقیت است.

رضایی با اشاره به دلایل هدف قرار‌دادن عزاداری حسینی توسط دشمنان اظهار کرد: قیام حسینی کلاس مبارزه با ظلم و ظالم و دفاع از مظلومین جهان است .
وی خاطر نشان کرد: قیام توابین و مختار و قیام گاندی در هند و پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی هم با تبعیت از قیام حسینی شکل گرفته است.

امام جمعه زیراب ضمن تقدیر از استاندار مازندران و فرماندار سوادکوه در برگزاری جلسه بررسی مشکلات شهر زیراب با حضور مدیران کل استانی، از عدم حضور برخی از مسئولان انتقاد و تصریح کرد: ما مطالبه‌گر مردم هستیم و مسئولان باید پاسخگو باشند، ولی برخی از مسئولان ما را دور می‌زنند و بر طبق قولشان عمل نمی‌کنند.

 
Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin