سه شنبه 26 دی 1396 17:01:32

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41892

تاریخ انتشار : 05/07/1395 - 12:13

پژمان‌فر: برخی نمایندگان برای تفریح به ریو رفتند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر این که ذوالقدر و سیاوشی از سوی این کمیسیون مأموریت سفر به ریو داشتند، گفت: البته سایر نمایندگان حضوریافته در ریو به جز تفریح کار دیگری انجام ندادند.

پژمان‌فر: برخی نمایندگان برای تفریح به ریو رفتند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حاشیه‌های ایجادشده درباره حضور دو عضو کمیسیون فرهنگی در ریو، محل برگزاری مسابقات پارالمپیک گفت: خانم‌ها سیاوشی و ذوالقدر از طرف کمیسیون فرهنگی مأموریت یافته بودند که برای نظارت بر عملکرد کمیته پارالمپیک کشورمان در ریو حضور یابند.

وی ضمن انتقاد از جوسازی‌ها علیه حضور سیاوشی و ذوالقدر در کنار ورزشکاران پارالمپیکی ایران در ریو، خاطرنشان کرد: علاوه بر این دو عضو کمیسیون فرهنگی که مأموریت داشتند، چند نفر دیگر از نمایندگان نیز به ریو رفتند که به جز تفریح در آنجا هیچ کاری انجام ندادند و موجب شدند که این ظلم در حق این دو همکار ما در کمیسیون فرهنگی صورت گیرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور کم‌رنگ بانوان معلول در مسابقات این دوره پارالمپیک گفت: خانم‌ها ذوالقدر و سیاوشی در مأموریت خود به ریو به صورت تمام‌وقت پیگیر تدوین راهکارهایی جهت افزایش مدال‌آوری بانوان کشورمان در دوره‌های آتی پارالمپیک بودند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : پژمان‌فر: برخی نمایندگان برای تفریح به ریو رفتند

پژمان‌فر: برخی نمایندگان برای تفریح به ریو رفتند