چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 02:58:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41887

تاریخ انتشار : 05/07/1395 - 10:33

رضایی:آل‌سعود منافقین را علیه اسلام و ایران می‌شوراند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به فتنه بزرگ دشمنان علیه جهان اسلام گفت: دشمنان علیه جهان اسلام فتنه بزرگ درست کرده‌اند و پشت سر این فتنه بزرگ رژیم صهیونیستی قرار دارد.

رضایی:آل‌سعود منافقین را علیه اسلام و ایران می‌شوراند

به گزارش سوادکوه آنلاین، محسن رضایی عصر روز یکشنبه در جمع پاسداران و بسیجیان جزیره خارک اظهار داشت: در فتنه بزرگ دشمنان علیه اسلام، کشورهای اسلامی را به جان هم انداخته‌اند و پشت این فتنه رژیم جعلی صهیونیستی قرار دارد.


وی ادامه داد: رژیم آل‌سعود در سال گذشته 80 میلیارد دلار از آمریکا بمب خرید و این بمب‌ها را روی سر مردم مسلمان یمن می‌ریزد و این کار ظلم بسیار بزرگی است.‌

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: دشمنان ما عنوان می‌کنند که ایران در دل مردم منطقه قرار گرفته است، ما می‌گوییم اگر عرضه دارید دل‌های مردم را فتح کنید و به‌جای بمب دل‌های مردم یمن را بگیرید.

رضایی با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش در منطقه گفت: اخیراً آل‌سعود در منطقه راه افتاده و منافقین، کومله و ... را علیه جهان اسلام و ایران می‌شوراند.

وی بیان کرد: دشمنان اسلام با ترفندهای مختلف مسلمانان را در مقابل مسلمانان قرار می‌دهند اما بنای ما حفظ وحدت اسلامی بوده و هست.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تبیین کرد: کسی نباید در امور کشورهای اسلامی دخالت کند و مردم این کشورها باید تصمیم‌گیرنده اصلی باشند؛ در سوریه مردم باید تصمیم‌گیرنده نهایی باشند نه اینکه با زور برای این کشور تصمیم‌گیری کنند.

رضایی تأکید کرد: فتنه اخیر دشمنان علیه اسلام و کشورهای اسلامی هم شکست خواهد خورد، چراکه اکنون جبهه حق و باطل شکل‌ گرفته و اسلام در جبهه حق قرار گرفته و دشمنان در جبهه باطل.

وی یادآور شد: ارزش‌های ما به غیر از حق و حقیقت چیز دیگری نیست و کسانی که به آمریکا و رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی کمک می‌کنند در جبهه باطل قرار دارند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام متذکر شد: علامت باطل بودن طرف مقابل این است که پول نفت را تبدیل به بمب می‌کنند و روی سر مردم مسلمان یمن می‌ریزند.

رضایی گفت: به رژیم آل‌سعود توصیه می‌کنیم در مقابل خدا قرار نگیرد و در خانه خدا جنایت نکند، ما مطمئن هستیم این فتنه برچیده خواهد شد.

وی توضیح داد: در ایران هم باید وحدت و انسجام خود را نشان دهیم و به فکر مردم بوده و خدمات بیشتری به مردم بدهیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جایگاه جزیره خارگ در هشت سال دفاع مقدس، عنوان کرد: خارگ و تأسیسات نفتی موجود در این جزیره جایگاه ویژه‌ای در هشت سال دفاع مقدس داشتند و مردم این جزیره با چنگ و دندان از تأسیسات نفتی این جزیره مراقبت کردند.

رضایی خاطرنشان کرد: خارگ از روزهای ابتدای جنگ تا روزهای پایانی آن همواره مورد حمله هوایی دشمن قرار گرفت، اما وحدت شیعه و سنی در این جزیره موجب شد تا در مقابل دشمن مقاومت کنند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : رضایی:آل‌سعود منافقین را علیه اسلام و ایران می‌شوراند

رضایی:آل‌سعود منافقین را علیه اسلام و ایران می‌شوراند

  • پربازدیدترین ها