پنج شنبه 28 دی 1396 15:12:53

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41884

تاریخ انتشار : 05/07/1395 - 09:34

حاجی زاده: ۱۰۰درصد آماده پاسخ به تهدیدات دشمن هستیم

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد آمادگی سپاه برای پاسخگویی به تهدیدات احتمالی گفت: ۱۰۰ درصد آماده پاسخگویی به تهدیدات احتمالی دشمن هستیم.

حاجی زاده: ۱۰۰درصد آماده پاسخ به تهدیدات دشمن هستیم

به گزارش سوادکوه آنلاین، سردار امیرعلی حاجی‌زاده در حاشیه همایش پیشکسوتان و طلایه‌داران دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه هوافضای سپاه در مورد رونمایی از جدیدترین دستاوردها اظهار داشت: امسال به طور یقین رونمایی خواهیم داشت که تا آخر هفته اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به وضعیت امنیتی کشور افزود: وضعیت همینی است که مردم حس می‌کنند و چیزی نیست که ما بخواهیم گزارش دهیم، در حال حاضر در همه استانها، شهرها و شهرستانها امنیت به واسطه زحمات عزیزان ما در سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات برقرار است.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهای نظامی و امنیتی ما تلاش می‌کنند با وجود فشاری که دشمنان ما از بیرون از مرزها وارد می‌کنند، امنیت را برقرار کنند چرا که وضعیت ما مانند سایر کشورهایی که دشمنی و تهدیدی ندارند، نیست.

وی در مورد تکنولوژی‌های جدید در حوزه هوافضا نیز عنوان کرد: ما در همه حوزه‌ها اعم از موشکی زمین به زمین، بخش هواپیماهای بدون سرنشین و پهبادها، رادارها، جنگ الکترونیک و بخشهای پدافندی فعالیت‌ها را شبانه روز ادامه می‌دهیم چرا که ما دشمنانی داریم که شبانه روز تلاش می‌کنند.

سردار حاجی‌زاده ابراز کرد: ما نباید به آنچه که امروز به دست آوردیم اکتفا کنیم، اگر متوقف شویم به طور یقین محکوم به نابودی هستیم که به همین دلیل در همه حوزه‌ها هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی در تلاش هستیم و کارهای خوبی نیز انجام شده است.

وی در مورد آمادگی سپاه برای پاسخگویی به تهدیدات احتمالی نیز تصریح کرد: آمادگی ما برای پاسخ به تهدیدات به صورت 100 در صد خواهد بود و سپاه و ارتش در این راستا پای کار هستند و مشکلی در این خصوص نداریم.

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان با اشاره به رونمایی موشکی نیز اظهار داشت: برخی از موشکها در رژه نیروهای مسلح از جمله ذوالفقار رونمایی شد.

وی در مورد اظهارات امروز وزیر دفاع در مورد رونمایی چندین موشک نیز خاطرنشان کرد: این موشکها تولیدات وزارت دفاع هستند که وزیر محترم دفاع امروز آنها را خبری کردند.

سردار حاجی‌زاده در پایان در مورد مشخصات موشکهایی که قرار است توسط سپاه رونمایی شود نیز بیان کرد: ما کارهایی که انجام می‌دهیم را گزارش می‌کنیم نه کارهایی که قرار است انجام دهیم.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : حاجی زاده: ۱۰۰درصد آماده پاسخ به تهدیدات دشمن هستیم

حاجی زاده: ۱۰۰درصد آماده پاسخ به تهدیدات دشمن هستیم