دوشنبه 27 آذر 1396 16:29:09

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41842

تاریخ انتشار : 02/07/1395 - 16:08

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه:

دریافت حقوق 250 میلیون تومانی در زمانی که برخی نان شب ندارند، خیانت به نظام اسلامی است/امروز شرکت در «جهاد کبیر» باعث اقتدار و عزت ما می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه در جمع نمازگزاران نماز جمعه زیراب گفت: محرومیت زدایی از اصول انقلاب اسلامی است، امروز متولیان محرومیت‌زدایی کم‌کار هستند و دریافت حقوق 250 میلیون تومانی در زمانی که برخی نان شب ندارند، خیانت به نظام اسلامی است.

دریافت حقوق 250 میلیون تومانی در زمانی که برخی نان شب ندارند، خیانت به نظام اسلامی است/امروز شرکت در «جهاد کبیر» باعث اقتدار و عزت ما می‌شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد ابراهیمی امروز در جمع نمازگزاران نماز جمعه زیراب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی، اظهار کرد: موضوع «جهاد کبیر» از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان سپاه با ایشان بود که این واژه به معنای ایستادگی در برابر دشمن و «نه گفتن» به آنان است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در سالگرد امام راحل و نیز در سوم خرداد به تبیین واژه «جهاد کبیر» پرداختند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه خاطر نشان کرد: دشمن از راه‌های مختلف به فکر ضربه زدن به ملت ایران و نفوذ در کشور است.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: هرگاه با اقتدار در برابر دشمن ایستادگی کردیم، شاهد پیروزی بودیم و هر گاه در برابر دشمن منفعل بودیم و عقب‌نشینی کردیم، باختیم.

 وی افزود: موضوع اقتدار یا انفعال در برابر دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی وجود داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه با اشاره به دیدگاه رهبرمعظم انقلاب درباره «جهاد اکبر» گفت: انقلابی بودن، فهم نقشه دشمن و جرأت «نه» گفتن به دشمن از شاخص‌های جهاد اکبر مورد نظر مقام معظم رهبری است.

وی تصریح کرد: دشمن مشترک‌شناسی در اولویت ما قرار گیردو در این موضوع دچار پراکندگی نشویم.

ابراهیمی با اشاره به صداقت شهدا و رزمندگان در عهد و پیمان با امام راحل و آرمان‌های انقلاب  اظهار کر: اکنون هم درگیری در جهاد اکبر را باید به صورت جدی مورد توجه قرار داده شود و مانند رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در عهد و پیمان خود صادق باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه افزود: برای حل گره‌های کشور باید متحد باشیم و برای پیشبرد انقلاب اسلامی تلاش کنیم.

وی خاطر نشان کرد: محرومیت زدایی از اصول انقلاب اسلامی است، امروز متولیان محرومیت‌زدایی کم‌کار هستند و دریافت حقوق 250 میلیون تومانی در زمانی که برخی نان شب ندارند، خیانت به نظام اسلامی است.

ابراهیمی ضمن انتقاد از وضعیت حجاب در جامعه، بر انجام امر به معروف و نهی از منکر خیر‌خواهانه و لزوم حفظ حجاب در جامعه  تاکید و اظهار کرد: در مقابله با دشمن تردید نکنیم و امنیت کنونی کشور با صبر و استقامت ملت ایران در دوران دفاع مقدس به دست آمد و پیروزی در برابر دشمنان کنونی هم با صبر و استقامت به دست می‌آید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه در پایان تصریح کرد: هر چه بر عمر انقلاب اسلامی افزوده می‌شود، هجمه‌های دشمنان با محوریت جوانان افزایش پیدا می‌کند و امروز شرکت در «جهاد کبیر» باعث اقتدار و عزت ما می‌شود.دیدگاه شما در مورد : دریافت حقوق 250 میلیون تومانی در زمانی که برخی نان شب ندارند، خیانت به نظام اسلامی است/امروز شرکت در «جهاد کبیر» باعث اقتدار و عزت ما می‌شود

دریافت حقوق 250 میلیون تومانی در زمانی که برخی نان شب ندارند، خیانت به نظام اسلامی است/امروز شرکت در «جهاد کبیر» باعث اقتدار و عزت ما می‌شود