پنج شنبه 18 آذر 1395 01:39:18

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41811

تاریخ انتشار : 01/07/1395 - 12:55

برنامه کامل جام حذفی اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی را اعلام کرد.

برنامه کامل جام حذفی اعلام شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله یک سی و دوم جام حذفی  یادواره آزادسازی خرمشهر را به شرح زیر اعلام کرد:

 
گرامیداشت فرماندهان شهید دفاع مقدس و بزرگداشت روز آتش نشانی
 
پنجشنبه ۸ مهر ۹۵
 
استقلال اهواز - اکسین البرز ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه تختی اهواز
 
شهرداری بوشهر - ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
 
مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه شهدا رفسنجان
 
آینده سازان برق شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر
 
راه آهن- شهرداری بندرعباس به علت انصراف شهرداری بندرعباس تیم راه اهن صعود کرد/
 
نفت تهران- مهرگان دره شهر ساعت ۱۷:۱۵ ورزشگاه تختی تهران
 
زاگرس یاسوج - فولاد یزد ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه تختی یاسوج
 
ملوان بندرانزلی- گیتی پسند اصفهان ساعت ۱۵ ورزشگاه تختی انزلی
 
بادران تهران- پاراگ تهران ساعت ۱۵ ورزشگاه اکباتان تهران
 
غذای سبز مشهد- فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه ثامن مشهد
 
آلومینیوم اراک - شهید کریمی جویبار ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه امام خمینی اراک
 
پیکان تهران- هف سمنان ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا شهر قدس
 
نساجی مازندران - شهرداری ارومیه ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
 
شهرداری ماهشهر- سیاه جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.
 
اتحاد لردگان چهارمحال- ماشین سازی تبریز زمان و وزشگا متعاقبا اعلام می‌شود.
 
شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
 
 
گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان و حمایت از کودکان فلسطینی
 
جمعه ۹ مهرماه  ۹۵
 
بادران نوین تهران- سایپا ساعت ۱۶ ورزشگاه اکباتان تهران
 
نفت مسجد سلیمان- استقلال آبی ب تهران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان
 
امید شهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت ۱۵ ورزشگاه امام خمینی اراک
 
پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی جم
 
شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت ۱۵ ورزشگاه ازادی فومن
 
سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت ۱۴:۳۰ ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
 
مس کرمان - خیبر خرم آباد ساعت ۱۵ ورزشگاه امام علی کرمان
 
خونه به خونه مازندران- شاهین بندرعامری ورزشگاه هفت تیر بابل
 
ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت ۱۶ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
 
تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت ۱۵ ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
 
استقلال خوزستان- نفت و گاز گچساران ساعت ۱۶:۳۰ ورزشگاه غدیر اهواز
 
پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت ۱۵ ورزشگاه ثامن مشهد
 
 
شنبه ۱۰ مهرماه ۹۵
 
عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت ۱۵ ورزشگاه متعاقبا اعلام می ‌شود.
 
ملوان نوین بندرانزلی - استقلال تهران ساعت ۱۶:۱۰ ورزشگاه تختی انزلی
 
قشقایی شیراز - پرسپولیس زمان مسابقه متعاقبا اعلام می‌شود ورزشگاه حافظیه شیراز
 
شهدای گروس بیجار- گل گهر سیرجان به علت انصرفا تیم گل گهر سیرجان تیم شهدای گروس به مرحله بعد صعود کرد.



دیدگاه شما در مورد : برنامه کامل جام حذفی اعلام شد

برنامه کامل جام حذفی اعلام شد