دوشنبه 27 آذر 1396 10:28:32

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41798

تاریخ انتشار : 01/07/1395 - 08:34

رکورد شمسایی در فوتسال جاودانه شد

با توجه به اینکه فالکائو با برزیل از دور مسابقات جام جهانی کنار رفتند رکورد شمسایی به عنوان آقای گل این رشته جاودانه شد.

رکورد شمسایی در فوتسال جاودانه شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، تیم ملی فوتسال ایران در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی توانست دست به کار بزرگی بزند و با خلق شگفتی تیم برزیل قهرمان 5 دوره رقابت‌های جام جهانی را از پیش رو برداشت. شاگردان ناظم‌الشریعه در وقت‌های قانونی و اضافی مقابل حریف نامدار خود به تساوی 4 بر 4 دست یافتند و در ضربات پنالتی توانستند برزیل را از پیش رو بردارند.

فالکائو ستاره نامدار برزیل در این دیدار 3 گل زد اما با توجه به اینکه برزیل از جام جهانی حذف شد و پیش از این هم در اخبار آمده بود که ستاره 39 ساله برزیلی‌ها پس از این دوره از مسابقات از فوتسال خداحافظی خواهد کرد، نام وحید شمسایی به عنوان آقای گل فوتسال جهان در تاریخ حک شد.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران با زدن 392 گل اسم خود را در تاریخ این رشته ثبت کرد. فالکائو برزیلی که تنها رقیب شمسایی در این زمینه به حساب می‌آمد تاکنون 381 گل به ثمر رساند و به نظر می‌رسد که نام شمسایی را باید در تاریخ این رشته به عنوان آقای گل حک کنیم چرا که سایر رقبای او فاصله بسیار زیادی با او دارند و دیگر بعید به نظر می‌رسد که بازیکنی بتواند به این رکورد دست یابد.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : رکورد شمسایی در فوتسال جاودانه شد

رکورد شمسایی در فوتسال جاودانه شد