شنبه 25 آذر 1396 05:06:37

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41748

تاریخ انتشار : 30/06/1395 - 07:34

تاکسی اختصاصی داعشی ها در موصل

عناصر گروهک تروریستی داعش در شهر موصل برای رفت و آمد خانواده هایشان از تاکسی افراد مورد اطمینان خود استفاده می کنند.

تاکسی اختصاصی داعشی ها در موصل

به گزارش سوادکوه آنلاین، عناصر گروهک تروریستی داعش در شهر موصل برای رفت و آمد خانواده هایشان از تاکسی افراد مورد اطمینان خود استفاده می کنند.

بر این اساس، یک منبع محلی در استان نینوا به شبکه السومریه گفت: بسیاری از محله های موصل اخیرا شاهد پدیده جدیدی هستند که نام محلی آن تاکسی داعشی ها است. این تاکسی ها خودروهایی هستند که موظفند خانواده های فرماندهان و عناصر مسلح داعش را پس از تماس تلفنی به بیمارستان ها یا بازارها و یا مناطق دیگر انتقال دهند.

منبع یاد شده که خواست نامش فاش نشود، خاطرنشان کرد: پدیده تاکسی داعشی ها در موصل به دنبال افزایش ترس و نگرانی خانواده های داعشی و تکرار هدف قرار گرفته شدن برخی از آنان نمایان شد. همچنین به دلیل جنایات وحشتناک داعشی ها علیه مردم چالش ها و خصومت مردمی روزافزونی علیه داعش در حال نمایان شدن است.

به گفته این منبع، برخی از خانواده های فرماندهان معروف داعش هم اکنون هر چند در سطح محدود در حال خارج شدن از منزل به همراه محافظان مسلح هستند . این موضوع بیانگر احساس نگرانی روزافزون است که تا چند ماه پیش وجود نداشت.

یک منبع محلی در نینوا در 21 اوت 2016 خاطرنشان کرد: تشکیلات داعش پس از نوشته شدن کلمه داعش بر روی سگ ها اقدام به تحت پیگرد قرار دادن سگ ها در محله اندلس در شهر موصل برآمده اند.


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : تاکسی اختصاصی داعشی ها در موصل

تاکسی اختصاصی داعشی ها در موصل