شنبه 05 خرداد 1397 02:42:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41741

تاریخ انتشار : 30/06/1395 - 08:11

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه:

عزت، سر‌بلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از مهمترین دستاورد‌های دفاع مقدس بود/ برگزاری 110 برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه در جمع خبرنگاران این شهرستان گفت: عزت، سر‌بلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از مهمترین دستاورد‌های دفاع مقدس بود.

عزت، سر‌بلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از مهمترین دستاورد‌های دفاع مقدس بود/ برگزاری 110 برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، سرهنگ محمد ابراهیمی در جمع خبرنگاران سوادکوه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به برخی از محور‌های سخنان مقام معظم رهبری در دیدار فرماندهان سپاه پاسداران با ایشان اشاره و اظهار کرد: ارزش و اهمیت عملکرد سپاه پاسداران در جامعه، توانمندی سپاه پاسداران در مباحث اجتماعی و اشتغال، تقویت اقتدار دفاعی برای بازدارندگی و ترس در دشمنان، غیر‌عقلانی‌بودن زیر‌سؤال بردن نیروهای دفاعی کشور و لزوم به‌روز‌رسانی و پویایی سپاه در جامعه بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان سپاه بود.

وی افزود: استکبار ستیزی، افزایش توان دفاعی و افزایش توان بازدارندگی در برابر دشمنان از مهمترین بخش‌های سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اخیر با فرماندهان سپاه بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه به ارزش‌های دفاع مقدس اشاره و خاطر نشان کرد: یکی از شاخص‌ترین دستاوردی که دوران دفاع مقدس برای نقش‌آفرینان این دوران ایجاد کرد، اتصال به خدا و جدایی از مادیات بود.

ابراهیمی تاکید کرد: عزت، سر‌بلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از مهمترین دستاورد‌های دفاع مقدس بود.

وی به سخنان امام راحل اشاره و اظهار کرد: امام راحل از صدور انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس نام بردند که بیانگر اهمیت و ظرفیت‌های آن است.

دبیر ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سوادکوه قطع وابستگی از بیگانگان و توجه به داشته‌های داخلی را از دیگر دستاورد‌های دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: توجه به استعداد‌های داخلی و عدم وابستگی به کشور‌های بیگانه از مهمتر‌ین دلایل پیشرفت کشور است و با بسته‌شدن پرونده جنگ سخت، شاهد بازگشایی جنگی دیگر برای دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی هستیم و نبرد بین حق و باطل و دفاع از ارزش‌های دینی هیچگاه تعطیل نمی‌شود.

ابراهیمی با تاکید بر لزوم آشنایی نسل جوان با ارزش‌های دفاع مقدس و معرفی الگو‌های دوران جنگ تحمیلی که با جانفشانی‌های خود برای حفظ نظام تلاش کردند، گفت: ایجاد جنگ سخت توسط دشمن بر علیه نظام اسلامی متصور نیست و دشمن به این نتیجه رسیده است که در برابر اعتقادات مردم نمی‌تواند با جنگ سخت مقابله کند.

وی افزود: نبرد فرهنگی، تزلزل باور‌های مردم، نفوذ در ارکان نظام و حمله به باور‌ها و اعتقادات مردم در دستور کار دشمن قرار دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و نام 314 شهید شهرستان سوادکوه، تصریح کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه در 3 سطح پایگاه، حوزه و شهرستان برگزار می‌شود.

ابراهیمی از برگزاری 110 برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: همایش ایثار‌گران 8 سال دفاع مقدس، تجلیل از جهاد‌گران دفاع مقدس، پیاده‌روی خانوادگی در هفته دفاع مقدس از امامزاده ابوطالب(ع) زیراب و میدان پل‌سفید تا آزادمهر بخشی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه است.

 

 دیدگاه شما در مورد : عزت، سر‌بلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از مهمترین دستاورد‌های دفاع مقدس بود/ برگزاری 110 برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه

عزت، سر‌بلندی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران از مهمترین دستاورد‌های دفاع مقدس بود/ برگزاری 110 برنامه در هفته دفاع مقدس شهرستان سوادکوه

  • پربازدیدترین ها