سه شنبه 26 دی 1396 13:21:30

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41697

تاریخ انتشار : 26/06/1395 - 15:13

امام جمعه موقت زیراب:

در زمان کنونی عده‌ای با قلم در برابر جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند

امام جمعه موقت زیراب قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: منافقین در دوران دفاع مقدس با کمک به رژیم بعث و نیز به صورت مسلحانه در برابر جمهوری اسلامی قرار گرفتند و در زمان کنونی عده‌ای با قلم در برابر جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند.

در زمان کنونی عده‌ای با قلم در برابر جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب بخشی از وصیت‌نامه یکی از شهدای سوادکوه قرائت و اظهار کرد: موضوع حجاب در وصیت‌نلمه شهدا بیانگر آن است که شهدایی که با نثار خون خود از مرز و ناموس ما دفاع کردند، انتظار رعایت حجاب را دارند.

وی به جنایات رژیم صهیونیستی اشاره و تاکید کرد: رژیم صهیونیستی توسط مقام معظم رهبری به رژیم کودک‌کش توصیف شده است.

امام جمعه موقت زیراب به سالروز کشتار اردوگاه‌های صبرا و شتیلا در سال 1982 و مقایسه آن با ترور و کشتار کودکان و زنان باردار و اقشار مختلف مردم توسط منافقین اشاره و تصریح کرد: فردی که از سفره نظام جمهوری اسلامی ارتزاق کرده است با بیان سخنان سخیف، رذالت‌آمیز و درد‌آورد خواستار حلالیت نظام اسلامی از منافقینی شد که ترور، کشتار و کمک به رژیم بعث در دوران 8 ساله حمله به ایران بخشی از کارنامه آنان است و دفاع از منافقین غلط اضافی است.

قبادیان با اشاره بر لزوم موضع‌گیری‌های منطقی در برابر باطل گفت: موضع‌گیری باید ثمره علم و آگاهی و دوری از احساسات باشد.

 وی خاطر‌نشان کرد: منافقین در دوران دفاع مقدس با کمک به رژیم بعث و نیز به صورت مسلحانه در برابر جمهوری اسلامی قرار گرفتند و در زمان کنونی عده‌ای با قلم در برابر جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند.

امام جمعه موقت زیراب به سالروز واقعه غدیر و نیز تولد استاد محمد‌حسین شهریار و خواب آیت‌الله مرعشی نجفی درباره سلام امام علی (ع) به شهریار اشاره کرد و گفت: کسی که با اخلاص برای اهل بیت (ع) کاری انجام دهد مورد لطف آنان قرار می‌گیرد.

قبادیان که عضو ستاد گرامیداشت غدیر زیراب سوادکوه نیز است با اشاره به برنامه‌های دهه غدیر اظهار کرد: مجالس و برنامه‌های شادی و سرور از امشب و در مسجد امام حسین (ع) سرخ‌کلا آغاز می‌شود و در روز یکشنبه برنامه نقاشی و خوشنویسی با موضوع غدیر و در روز دوشنبه با راهپیمایی کاروان شادی از مسجد جامع تا امام‌زاده عبدالحق به همراه رو‌نمایی از پرچم متبرک به آستان حضرت علی (ع) انجام می‌شود.

 

 دیدگاه شما در مورد : در زمان کنونی عده‌ای با قلم در برابر جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند

در زمان کنونی عده‌ای با قلم در برابر جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند