سه شنبه 29 خرداد 1397 15:07:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41689

تاریخ انتشار : 26/06/1395 - 12:53

ورود مستقیم رژیم صهیونیستی به نبرد سوریه

رژیم صهیونیستی بعد از شکست و ناکامی تروریست‌های مورد حمایت خود در حمله به مواضع ارتش سوریه در جنوب این کشور، مستقیما به درگیری‌های ارتش سوریه با تروریست‌ها ورود کرده است.

ورود مستقیم رژیم صهیونیستی به نبرد سوریه

به گزارش سوادکوه آنلاین، با وجود برقراری آتش بس یک هفته‌ای در سوریه، عناصر تروریستی در جنوب این کشور همچنان با پشتیبانی توپخانه و جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مواضع ارتش و نیروهای دفاع ملی را در استان قنیطره هدف قرار می‌دهند.

 
نیروهای سوری چهارشنبه (دیروز) نیز پس از درگیری‌های چند ساعته موفق شدند حملات شدید تروریست‌ها را در حومه شهرک «حضر» دفع کنند.

 

 
تا صبح پنج‌شنبه (امروز) آرامشی نسبی در منطقه برقرار بود اما تروریست‌ها دوباره حملات وسیعی را در محور «سریه الرابعه» در مجاورت مزارع «امل» و در مسیر شهرک حضر انجام دادند.
 
نیروهای ارتش و دفاع ملی پس از دو ساعت درگیری سنگین توانستند حملات تروریست‌ها را دفع کنند.

با اشغال ارتفاعات راهبردی «الحمیریه»، تروریست‌ها این امکان را به دست آورده‌اند شهرک حضر را زیر آتش مستقیم قرار دهند و حملات سنگینی را برای تصرف این منطقه ترتیب دهند.
در درگیری‌های امروز بیش از 30 تروریست کشته یا زخمی شدند و تروریست‌ها پس از شکست در هر مرحله با ترک اجساد همرزمانشان از منطقه متواری شدند.

در لیست کشته شدگان نام تعدادی از اتباع عربستانی دیده می‌شود.

وضعیت میدانی در ارتفاعات «الحمریه» تغییری نکرده و همچنان تحت اشغال تروریست‌هاست.

عناصر تروریستی از این ارتفاعات به صورت مستمر ساکنان شهرک حضر را با خمپاره هدف قرار می دهند.
 
ارتش سوریه و نیروهای دفاع مردمی مستقر در شرق جولان (شمال استان قنیطره) با وجود حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی تاکنون توانسته‌اند تلفات سنگینی را به تروریست‌ها در محور مناطق «سریه الرابعه و ارتفاع حمریه» وارد کنند.
براساس اطلاعات بدست آمده در درگیری‌های روزهای گذشته حدود 60 تن از تروریست‌ها از جمله 6 فرمانده میدانی به هلاکت رسیده اند و بیش از 100 تن زخمی شده‌اند.

رژیم صهیونیستی برای تقویت روحیه تروریست‌ها با استقرار تعدادی آمبولانس در جولان مجروحان تروریست‌ها را به داخل خاک فلسطین اشغالی منتقل می کنند.

گروه‌های تروریستی «جیش الیرموک»، «جبهه فتح الشام» ( النصره سابق) و «الویة معتزبالله» در عملیات جنوب سوریه حضور دارند.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : ورود مستقیم رژیم صهیونیستی به نبرد سوریه

ورود مستقیم رژیم صهیونیستی به نبرد سوریه

  • پربازدیدترین ها