جمعه 01 تیر 1397 02:33:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4167

تاریخ انتشار : 29/01/1393 - 16:25

اختصاصی/ کمال علیپور در گفتگو با سوادکوه آنلاین:

اگر پیمانکاران پول بگیرند و کارنکنند بدون استثناء فسخ قرارداد می شوند.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در خصوص عملکرد پیمانکاران پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه اظهار داشت: اگر پیمانکاران پول بگیرند و کار نکنند فی البداهه و بدون استثناء فسخ قرار داد می شوند.

اگر پیمانکاران پول بگیرند و کارنکنند بدون استثناء فسخ قرارداد می شوند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، سرپرست کارگاه شرکت رامان یکی از پیمانکاران پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه در بازدید دفتر کمال علیپور نمایده مردم سوادکوه از این شرکت گفته بود: اگر تمام شرایط مهیاء شود این پروژه تا شهریور 94 به اتمام می رسد.

این گفته سرپرست کارگاه خلاف وعده وزیر راه و شهرسازی و گفته کمال علیپور بود که اعلام کرده بودند این پروژه تا پایان سال 93 به اتمام می رسد.
برای روشن شدن موضوع این مطلب را با علیپورنماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار مطرح کردیم تا موضوع را تشریح کند. 
کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با تاکید بر این که قسمت سواره روی این پروژه و همچنین احداث پل ها و تونل ها تا پایان سال به اتمام می رسد در خصوص اظهارات پیمانکار گفت: پیمانکار این پروژه دوست ندارد کار کند، گام به گام کار می کند و اصول خودش را دارد.
وی گفت: اتفاقا به آقای وزیر هم گفتیم هم شرکت رامان و هم شرکت اویوول را مشمول ماده 48 کنیم و قراردادشان را فسخ کنیم.
علیپور با اشاره به اختصاص اعتبار 850 میلیارد ریالی به این پروژه در سال جدید گفت: الآن هم اگر پیمانکاران بخواهند کارشان را زمین بگذارند، پول بگیرند و کار نکنند فی البداهه و بدون استثناء قراردادشان را فسخ می کنیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص کندی پیشرفت این پروه بیان کرد: ضعف از خود پیمانکاران است، پیمانکاران اصلا کار نمی کنند یعنی در واقع دستگاه های نظارتی نظارت نکردند به خود آقای وزیر هم گفتیم.
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در توضیح بیشتر این موضوع اذعان داشت: ممکن است پروژه عمرانی بعضی وقت ها نقاط بحرانی داشته باشد، این نقاط بحرانی در پروژه تعریف شده است و برخی مواقع کار را برای مدت 20 روزیا بیشتر متوقف می کند مثل رانشی که در حفاری تونل سه در محور سوادکوه اتفاق افتاد که پیمانکار باید در مطالعات و گمانه زنی هایش این موضوع را در نظر بگیرد.
وی با بیان این توضیحات اعلام کرد: در حالت عادی و با تمام شرایط موجود باید سواره رو، تونل ها و برخی از پل ها تمام شود، تونل جزء کارهایی است که حتی تا پایان شهریور امسال باید تمام شود.


برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 31 فروردین 1393 - 16:56
  دیوانه

  آقای علیپور سیاسی بازی کمتر کن شماچند بار نشستی ناهر نوش جان کردی 50نفر را پشت سرت راه انداختی برنامه وجدول زمان بندی خواستی ولی توان انتقال 20متر خط لوله آب را نداشتی این آب و نان نمی شود حتما دور بعد وزیری

  0 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 31 فروردین 1393 - 23:20
  ناشناس

  حسودان به بهشت نمی روند والسلام جناب دیوانه

  3 0
دیدگاه شما در مورد : اگر پیمانکاران پول بگیرند و کارنکنند بدون استثناء فسخ قرارداد می شوند.

اگر پیمانکاران پول بگیرند و کارنکنند بدون استثناء فسخ قرارداد می شوند.

 • پربازدیدترین ها