شنبه 25 آذر 1396 04:46:06

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41600

تاریخ انتشار : 22/06/1395 - 12:55

رهبر انصارالله: رژیم سعودی حق تحکم بر خانه خدا را ندارد/ عربستان دنباله رو اسرائیل است

رهبر جنبش انصارالله یمن با بیان اینکه رژیم سعودی حق تحکم بر بیت الله الحرام را ندارد گفت: عربستان همان کاری را انجام می دهد که صهیونیستها در مسجدالاقصی انجام می دهند.

رهبر انصارالله: رژیم سعودی حق تحکم بر خانه خدا را ندارد/ عربستان دنباله رو اسرائیل است

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از المسیره، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن طی پیامی عید سعید قربان را به مردم یمن و همه مسلمانان جهان تبریک گفت.

وی در این پیام گفت: رژیم سعودی دنباله رو اسرائیل است و همان کاری را انجام می‌دهد که صهیونیستها درمسجدالاقصی انجام می‌دهند.

رهبر انصارالله خاطرنشان کرد: رژیم سعودی با اقدامات خطرناک خود که هدف از آن ضربه زدن به مناسک حج است، تعدادی از ملتهای مسلمان را از انجام این فریضه الهی که یکی از ارکان اسلام است منع کرده است و همان اقداماتی را انجام می‌دهد که رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی و زوار آن انجام می‌دهد.

الحوثی در ادامه تاکید کرد که رژیم سعودی حق تحکم بر بیت‌الله الحرام و و بازداشتن حجاج برخی کشورهای اسلامی را از انجام فریضه الهی حج را ندارد.

وی در ادامه با اشاره به جنایتهای فجیع عربستان علیه مردم یمن و نقش جنایتکارانه و پلید این رژیم از مردم یمن خواست که با استعانت از خداوند وتوکل بر او با اقدامات و جنایات دشمنان مقابله کنند و به مقاومت خود در برابر تجاوز قدرتهای شیطانی مستکبر ادامه دهند.

عربستان سعودی ضمن ائتلاف با برخی کشورهای عربی منطقه از ششم فروردین 94 حملات گسترده علیه یمن را کلید زد تا از این طریق بتواند «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن را به قدرت بازگرداند.

بر اثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان جان باخته یا زخمی شده‌اند و ده‌ها هزار نفر نیز آواره و 80 درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : رهبر انصارالله: رژیم سعودی حق تحکم بر خانه خدا را ندارد/ عربستان دنباله رو اسرائیل است

رهبر انصارالله: رژیم سعودی حق تحکم بر خانه خدا را ندارد/ عربستان دنباله رو اسرائیل است