سه شنبه 29 خرداد 1397 14:58:45

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41559

تاریخ انتشار : 21/06/1395 - 08:31

پورمختار: FATF بدون نظر نمایندگان و کارشناسان امضا شد

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تاکید کرد که نمایندگان ملت به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند امنیت نظام به‌ خطر بیفتد.

پورمختار: FATF بدون نظر نمایندگان و کارشناسان امضا شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ و عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به امضای توافق FATF توسط وزیر اقتصاد، اظهار کرد: این توافق متاسفانه بدون نظر نمایندگان ملت و کارشناسان امضاء شده است.

وی افزود: عده‌ای این توافق را به مجلس نهم متصل می‌کنند و می‌گویند جزو مصوبات قبلی بوده است، در حالی که در آن مصوبه هیچ اشاره و الزامی برای عضویت ایران در توافق در FATF وجود ندارد.

عضو کمیسیون حقوقی مجلس تصریح کرد: این توافق فقط در راستای منافع صهیونیستها است. چراکه آنها بدنبال ضربه‌زدن به نیروهای مقاومت از جمله سپاه پاسداران هستند.

پورمختار با بیان اینکه امضای توافق FATF بیانگرپنهان کاری دولت است، عنوان کرد: اهمیت این مسئله به قدری بالاست که امروز دغدغه همه دلسوزان نظام شده است چراکه این توافق امنیت کشور و ملت را هدف قرار داده است.

رئیس سابق کمیسیون اصل 90 مجلس، در پایان با بیان اینکه وزیر اقتصاد از ماجرا فرار می‌کند و قصور دولت را به گردن مجلس می‌اندازد، تأکید کرد: نمایندگان ملت به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند، امنیت نظام به‌خطر بیفتد لذا این موضوع حتما باید در صحن علنی مجلس بررسی شود.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : پورمختار: FATF بدون نظر نمایندگان و کارشناسان امضا شد

پورمختار: FATF بدون نظر نمایندگان و کارشناسان امضا شد

  • پربازدیدترین ها