چهار شنبه 30 خرداد 1397 21:39:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41525

تاریخ انتشار : 19/06/1395 - 15:36

امام جمعه پل‌سفید:

شهادت مظلومانه حجاج در سال گذشته با سوء‌مدیریت و بی کفایتی حکام عربستان سعودی به وجود آمد

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: شهادت مظلومانه حجاج در سال گذشته با سوء‌مدیریت و بی کفایتی حکام عربستان سعودی به وجود آمد.

شهادت مظلومانه حجاج در سال گذشته با سوء‌مدیریت و بی کفایتی حکام عربستان سعودی به وجود آمد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید به دعای روز عرفه و اهمیت آن در آموزه‌های مذهبی اشاره و اظهار کرد: دعای عرفه منسوب به سید‌الشهدا است و دعا‌های مذهبی جایگاه گسترده‌ای در تقویت باور‌مندی مردم دارند.

وی با اشاره به سالروز فاجعه «منا» تصریح کرد: شهادت مظلومانه حجاج در سال گذشته با سوء‌مدیریت و بی کفایتی حکام عربستان سعودی به وجود آمد.

امام جمعه پل‌سفید به سلب حق شهروندی و حقوق انسانی در بحرین، کشتار در سوریه و یمن و مناطق دیگر اسلامی و اثر‌گذاری راهپیمایی محکومیت آل‌سعود در کشور اشاره و تاکید کرد: راهپیمایی علیه آل‌سعود تاثیر عمیقی دارد و نفرین بر جان ظالم به عنوان دستور قرآنی و دینی است.

قربانی به بیانات مقام معظم رهبری درباره آل‌سعود اشاره و آن را بر‌گرفته از اسلام اصیل و آموزه‌های اهل‌بیت توصیف کرد.

 وی سپس با اشاره به سالروز رحلت آیت‌الله طالقانی، خاطرنشان کرد: بیان اطاعت آیت الله طالقانی از امام راحل، راه بهره‌برداری سیاسی منافقین از نام ایشان را مسدود کرد.

امام جمعه پل‌سفید با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مدنی، دومین شهید محراب در تبریز توسط منافقین، گفت: کسانی که امروز برای منافقین اشک تمساح می‌ریزند، به نظام خدشه وارد می‌کنند و فایل صوتی منتشر می‌کنند در خون افراد ترور شده توسط منافقین شریک هستند.

 دیدگاه شما در مورد : شهادت مظلومانه حجاج در سال گذشته با سوء‌مدیریت و بی کفایتی حکام عربستان سعودی به وجود آمد

شهادت مظلومانه حجاج در سال گذشته با سوء‌مدیریت و بی کفایتی حکام عربستان سعودی به وجود آمد

  • پربازدیدترین ها