چهار شنبه 30 خرداد 1397 02:01:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41523

تاریخ انتشار : 19/06/1395 - 14:29

امام جمعه سوادکوه‌‌شمالی مطرح کرد

سکوت مدعیان حقوق بشر در واقعه «منا» باعث بر‌ملا‌شدن حقوق بشر دروغین آنان

امام جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته این شهرستان گفت: مقام معظم رهبری، سکوت دولت‌ها و علمای اسلامی را بلای بزرگ و مصیبت واقعی توصیف کردند و سکوت مدعیان حقوق بشر در واقعه «منا» را باعث بر‌ملا‌شدن حقوق بشر دروغین آنان ذکر کردند.

سکوت مدعیان حقوق بشر در واقعه «منا» باعث بر‌ملا‌شدن حقوق بشر دروغین آنان

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه‌خبر، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شیر‌گاه اظهار کرد: لازمه امام‌شناسی، تقوای الهی است و مردم علاوه بر دین‌شناسی و عمل به دین باید در راستای تبلیغ معارف و آموزه‌های دینی رفتار کنند.

وی با اشاره به اثر تبلیغ دینی در جامعه خاطر نشان کرد: تبلیغ در حوزه اعتقادی از مهمترین نوع تبلیغ است و احکام و اخلاق صحیح نتیجه اعتقاد صحیح و راسخ است و نتیجه بی‌اعتقادی، بی‌تفاوتی و ولنگاری در اخلاق است.

امام جمعه شیر‌گاه به بیانات مقام معظم رهبری درباره حادثه «منا» اشاره و تاکید کرد: مقام معظم رهبری، سکوت دولت‌ها و علمای اسلامی را بلای بزرگ و مصیبت واقعی توصیف کردند و سکوت مدعیان حقوق بشر در واقعه «منا» را باعث بر‌ملا‌شدن حقوق بشر دروغین آنان ذکر کردند.

مهدوی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام محمد باقر(ع) گفت: خستگی‌نا‌پذیری امام محمد باقر(ع) در تبلیغ دینی به عنوان مهمترین درس از زندگی ایشان است.

وی سپس با اشاره به روز عرفه، اظهار کرد: دعا زمانی سازنده است که دعا‌خوان بداند با چه کسی سخن می‌گوید و چه مطالبی را می‌خواند.

امام جمعه شیر‌گاه در پایان با اشاره به درس‌های روز عید قربان تصریح کرد: دل‌بریدن از دنیا، اطاعت از خدا، مقابله با نفس و تقویت اخلاص از درس‌های عید قربان است.دیدگاه شما در مورد : سکوت مدعیان حقوق بشر در واقعه «منا» باعث بر‌ملا‌شدن حقوق بشر دروغین آنان

سکوت مدعیان حقوق بشر در واقعه «منا» باعث بر‌ملا‌شدن حقوق بشر دروغین آنان

  • پربازدیدترین ها