یکشنبه 03 تیر 1397 13:43:56

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41445

تاریخ انتشار : 07/06/1395 - 21:59

معاون امور عمرانی استاندار مازندران خبر داد

افتتاح ۷۷۹ پروژه در استان مازندران

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: در این هفته ۷۷۹ پروژه، با هزینه‌ای بالغ‌بر ۶۲۳ میلیارد تومان در جای‌جای استان مازندران افتتاح می‌شود.

افتتاح ۷۷۹ پروژه در استان مازندران

به گزارش سوادکوه آنلاین، علی نبیان عصر امروز در مراسم افتتاحیه کلبه‌های اقامتی چوبی پارک جوارم شهرستان سوادکوه، به تعریض محور سوادکوه اشاره و اظهار کرد: تلاش شد تا پایان امسال این طرح را به اتمام برسد، تا شاهد یک آرامش نسبی در میان مردم باشیم. این محور مواصلاتی، نه‌فقط برای مردم شهرستان که برای تمام مردم ایران و به‌ویژه زائرین حرم امام رضا (ع) است.

وی افزود: تنها اتمام پروژه این محور در دستور کار قرار ندارد، بلکه انجام پروژه محور هراز نیز در دستور کار دولت قرار دارد، این پروژه از پروژه‌های سفر کاروان دولت تدبیر به استان بوده است که با دو هزار میلیارد تومان از منابع دولت، تأمین مالی شده است. 

معاون امور عمرانی استاندار مازندران به نام‌گذاری امسال به سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل اشاره و خاطر نشان کرد: منطقه سوادکوه، سراسر موهبت الهی است و باید برنامه‌ریزی کنیم تا از آن حداکثر بهره را ببریم.

نبیان تاکید کرد: برای برنامه‌ریزی و تدبیر، نیاز به همکاری تمام مجموعه دستگاه‌ها است.

وی تصریح کرد: امری که امروز شاهد آن هستیم، همکاری و توافقی است که میان اداره منابع طبیعی و اداره میراث فرهنگی و گردشگری صورت گرفته است.

معاون امور عمرانی استاندار مازندران افزود: با این همکاری سازه‌هایی ایجاد شد که هم موقعیت زیبای جنگلی را حفظ کند، هم مردم از این موهبت استفاده کنند، بدون اینکه حتی یک اصله درخت قطع شود، لذا تلاش این است که بیشتر از گذشته، چنین اقداماتی در دستور کار خود قرار گیرد و تلاش استانداری بر این است که این گام بلند در جای‌جای استان برداشته شود و این منطقه می‌تواند نمونه پایلوت برای دیگر مناطق استان شود.

نبیان در پایان اظهار کرد: در این هفته ۷۷۹ پروژه، با هزینه‌ای بالغ‌بر ۶۲۳ میلیارد تومان در جای‌جای استان مازندران افتتاح می‌شود، این مبلغ به‌غیراز پروژه‌ای بوده است که در سفر وزیر ارتباطات بااعتبار حدود ۳۰۰ میلیارد صورت گرفته است.دیدگاه شما در مورد : افتتاح ۷۷۹ پروژه در استان مازندران

افتتاح ۷۷۹ پروژه در استان مازندران

  • پربازدیدترین ها