چهار شنبه 27 دی 1396 23:37:31

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41383

تاریخ انتشار : 05/06/1395 - 16:27

امام جمعه پل‌سفید:

تلاش برای خود‌کفایی داروی کشور در دستور کار قرار گیرد

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: تلاش برای خود‌کفایی داروی کشور در دستور کار قرار گیرد.

تلاش برای خود‌کفایی داروی کشور در دستور کار قرار گیرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید سوادکوه ضمن گرامیداشت روز داروسازی، اظهار کرد: پیشرفت‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در دارو‌سازی قابل شمارش نیست و موفقیت‌های آنان قابل تقدیر است و تلاش برای خود‌کفایی داروی کشور در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره  به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر تصریح کرد: این شهیدان توسط دشمنان جاهل به شهادت رسیدند، شهادت مسئولان تراز اول نظام اسلامی و ادامه مسیر جمهوری اسلامی بیانگر عظمت آن است.

امام جمعه پل‌سفید با اشاره به اینکه موفقیت‌های دولت مربوط به همه نظام است و فرمایشات مقام معظم رهبری در همه موضوعات فصل‌الخطاب است به برخی از دستاورد‌های دولت تدبیر و امید در سوادکوه اشاره و خاطر‌نشان کرد: جلوگیری از تغییر کاربری‌ها در شهرستان که کارنامه بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی قابل تقدیر است، سر‌و‌سامان دادن به وضعیت شرکت‌های شهرستان و پرداخت حقوق در البرز مرکزی بخشی از عملکرد دولت تدبیر و امید در سوادکوه است.

قربانی با اشاره  به پیشی‌گرفتن صادرات از واردات اظهار کرد: فتوای حرمت بمب اتم توسط مقام معظم رهبری برای جهانیان درس است.

وی افزود: به رسمیت شناختن حق هسته‌ای جمهوری اسلامی از دیگر دستاورد‌های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم فرماندار سوادکوه نیز در نماز جمعه پل‌سفید به بیان عملکرد دولت تدبیر و امید در شهرستان سوادکوه پرداخت.

 دیدگاه شما در مورد : تلاش برای خود‌کفایی داروی کشور در دستور کار قرار گیرد

تلاش برای خود‌کفایی داروی کشور در دستور کار قرار گیرد