شنبه 02 تیر 1397 04:44:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41380

تاریخ انتشار : 05/06/1395 - 15:49

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

جمهوری اسلامی ایران، پرچم مبارزه با تروریسم را به تنهایی بر دوش می‌کشد

امام جمعه سوادکوه‌شمالی درخطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: جمهوری اسلامی ایران، پرچم مبارزه با تروریسم را به تنهایی بر دوش می‌کشد.

جمهوری اسلامی ایران، پرچم مبارزه با تروریسم را به تنهایی بر دوش می‌کشد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه‌خبر، حجت الاسلام محمد مهدوی درخطبه های نماز جمعه این هفته شهر شیرگاه اظهار کرد: مثبت‌اندیشی یکی از صفات زندگی مومنان است، اصولی مانند اصل طهارت و اصل صحت از موضوعاتی است که در دین اسلام برای مثبت اندیشی و دوری از منفی‌بافی مورد توجه است.

وی افزود: گناه باعث رسوایی در دنیا و آخرت می‌شود.

امام جمعه شیرگاه خاطرنشان کرد: استغفار گناهان را پاک می‌کند و کسی که اظهار ایمان کرد نباید آن را دروغ ارزیابی کنیم و تنها خدا از درون انسان‌ها آگاه است.

مهدوی به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت اشاره و تصریح کرد: ایشان ضمن تقدیر از امنیت جامعه، کم‌کاری در حوزه فرهنگ و برخورد با حقوق‌های نجومی به عنوان دغدغه‌های خود در دیدار با هیئت دولت مطرح کردند.

وی یاد و خاطره شهیدان رجایی و با‌هنر را گرمیداشت وگفت: شهیدان رجایی و با‌هنر مظهر اخلاص و ولایت‌مداری بودند و موفقیت مسئولان ما در مراعات رفتار این دو شهید است.

امام جمعه شیرگاه  تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران، پرچم مبارزه با تروریسم را به تنهایی بر دوش می‌کشد.

مهدوی افزود: قدرت‌های سلطه‌گر برخورد منافقانه با موضوع تروریسم دارند و در زبان شعار مبارزه با تروریسم و در عمل حمایت از آنان را انجام می‌دهند.

وی در پایان به 9 شهریور سالروز رحلت آیت الله صالحی مازندرانی اشاره و اظهار کرد: آیت الله صالحی مازندرانی، فقیه عاشق اهل بیت و رهبری بود و تجلیل از او تجلیل از علوم آل محمد (ص) است.دیدگاه شما در مورد : جمهوری اسلامی ایران، پرچم مبارزه با تروریسم را به تنهایی بر دوش می‌کشد

جمهوری اسلامی ایران، پرچم مبارزه با تروریسم را به تنهایی بر دوش می‌کشد

  • پربازدیدترین ها