یکشنبه 26 آذر 1396 19:24:22

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41293

تاریخ انتشار : 01/06/1395 - 09:31

فرماندار سوادکوه خبر داد

بهره برداری از 100 طرح در هفته دولت

فرماندار سوادکوه در نشست خبری هفته دولت گفت: : بیش از 100 طرح کوچک و بزرگ در هفته دولت امسال با 23 میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی مستقیم و غیر‌مستقیم برای 200 نفر به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره برداری از 100 طرح در هفته دولت

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در نشست خبری هفته دولت، با اشاره به بخشی از عملکرد دولت تدبیر و امید در یک‌سال اخیر در شهرستان اظهار کرد: بیش از 100 طرح کوچک و بزرگ در هفته دولت امسال با 23 میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی مستقیم و غیر‌مستقیم برای 200 نفر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: افتتاح زغال‌شویی البرز مرکزی که صفر تا 100 این طرح از اسفند‌ماه 92 تا شهریور 95 در دولت تدبیر و امید با اعتبار 45 میلیارد تومان که با اعتبار 2 سال شهرستان، برابری می‌کند، به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار سوادکوه خاطر نشان کرد: با توجه به تقسیم بودجه طرح زغال‌شویی البرز مرکزی در سال‌های اخیر، این پروژه را برای دوری از سیاسی‌کاری در طرح‌های هفته دولت تعریف نکردیم.

توحیدی‌مقدم از افتتاح 15 کلبه گردش‍گری در پارک جوارم با هزینه حدود یک میلیارد و 400 میلیون تومان افتتاح و از تولیدات شن و ماسه کوه‌ریز با هزینه 13 میلیارد تومان در هفته دولت امسال بهره برداری می شود.

وی ادامه داد: افتتاح مجتمع آب‌رسانی لولاک و مته‌کلا، اصلاح و به‌سازی شبکه برق 16 روستا، اهدای نمادین اسناد مالکیت در آلاشت، کلنگ‌زنی 2 پروژه کارخانه آسفالت و پمپ‌بنزین شهرداری پل‍‌سفید، کلنگ‌زنی 12 واحد مسکن مدد‌جویی کمیته امداد، گاز‌رسانی به 40 روستای شهرستان و تهیه 40 طرح هادی از مجموع 80 طرح هادی در دولت تدبیر و امید بخش دیگری از برنامه‌های هفته دولت امسال در شهرستان سوادکوه است.

فرماندار سوادکوه از بهره‌برداری  40  کیلومتر از 80 کیلومتر محور سوادکوه در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: افتتاح نمایشگاه دستاورد‌های 3 ساله دولت تدبیر و امید در سوادکوه، برگزاری تور رسانه‌ای طرح‌های شاخص سوادکوه و برنامه‌ریزی برای احیای معدن زغال‌سنگ کنیج‌کلا با 10 میلیون تن ذخیره زغال و رکود 40 ساله بخش دیگری از فعالیت‌های دولت در سوادکوه است.

توحیدی‌مقدم تصریح کرد: اصل برجام زیر سوال نرود و از فرصت برجام باید بهره‌برداری کرد، افزود: ایجاد آرامش در فضای کشور، کاهش تورم از 40 درصد به 9 درصد، تلاش برای گسترش فضای نشاط در جامعه، لغو 12 قطع‌نامه غیر‌جوانمردانه علیه کشور و برنامه‌ریزی برای احیای شرکت‌ها و کارخانجات مختلف، بخش دیگری از برنامه‌های دولت تدبیر و امید بود.

وی در پایان اظهار کرد: اجازه استفاده سیاسی از یاد‌واره‌های شهدا را نمی‌دهیم و نباید از یادواره‌های شهدا برای تخریب دولت استفاده شود، برای بیان عملکرد خود و اثبات فعالیت‌های دولت تدبیر و امید تلاش می‌کنیم و از زحمات گذشته هم تقدیر می‌کنیم.

 

 دیدگاه شما در مورد : بهره برداری از 100 طرح در هفته دولت

بهره برداری از 100 طرح در هفته دولت