دوشنبه 27 آذر 1396 16:28:50

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41252

تاریخ انتشار : 31/05/1395 - 11:14

سخنرانی منتشر نشده از حسینیان درباره منتظری

نظر امام خمینی(ره) درباره منتظری در نشست با سران نظام

امام(ره) در نشست با سران نظام درباره منتظری فرمودند: منتظری هم خودش فاسد است و هم شاگردی که تربیت می‌کند فاسد تربیت می‌کند.

نظر امام خمینی(ره) درباره منتظری در نشست با سران نظام

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز اسناد انقلاب اسلامی بعد از اینکه حضرت امام (ره) نامه 6 فروردین ماه 68 را خطاب به آقای منتظری نوشتند. مسئولین نظام از جمله مقام ‌معظم رهبری ریاست محترم جمهوری، آیت‌الله مشکینی و عده دیگر خدمت امام(ره) رسیدند و اصرار کردند که این نامه پخش نشود. 
 
لازم به ذکر است که نامه را به رادیو تلویزیون جهت پخش داده بودند، حضرت امام(ره) به حاج احمد آقا دستور دادند که نامه را از رادیو تلویزیون پس بگیرند که ایشان هم پس گرفتند ولی حضرت امام در آن جلسه جمله‌ای را به آقایان فرمودند من این را از قول شاهد عادلی که آنجا بود نقل می‌کنم، شما می‌توانید از این افراد ( مقام‌معظم‌رهبری –ریاست محترم جمهوری- آیت‌الله مشکینی، آیت‌الله امینی و حاج‌احمد آقا) سؤال کنید. 
 
امام(ره) فرمودند: البته اینکه من نامه را پس بگیرم، نه اینکه پشیمان شدم و نه اینکه اصرار شما مرا وادار کرد که من این نامه را پس بگیرم، فقط ترسیدم که با پخش این نامه، خون مردم به جوش آید و بریزند آقای منتظری را بکشند که آقای منتظری یک شیخ فضل‌الله نوری برای انقلاب بشود. من از این ترسیدم و آقای منتظری هم خودش فاسد است و هم شاگردی که تربیت کند فاسد تربیت می‌کند. 
 
این عین جملات مبارک حضرت امام(ره) هست و می‌توانید که البته وظیفه هم هست، مراجعه کنید و از این آقایان بخواهید که حالا مقام‌معظم‌رهبری مسئله‌اش جداست و نباید هم ایشان وارد این مسائل شوند ولی نسبت به بقیه آقایانی که در آن جلسه حاضر بودند بنویسید و از آن‌ها بخواهید تا اینکه این مسأله در تاریخ گم نشود و خیانتی به تاریخ نشده باشد.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : نظر امام خمینی(ره) درباره منتظری در نشست با سران نظام

نظر امام خمینی(ره) درباره منتظری در نشست با سران نظام