شنبه 02 تیر 1397 16:48:04

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41210

تاریخ انتشار : 29/05/1395 - 16:57

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

اجرای عدالت در جامعه کم‌رنگ است

امام جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان گفت: اجرای عدالت در تخصیص بودجه‌ها، عدالت در حقوق و مزایا، عدالت در اشتغال و عدالت در واگذاری مسئولیت‌ها از انتظارات مردم است ولی اجرای عدالت در جامعه کم‌رنگ است.

اجرای عدالت در جامعه کم‌رنگ است

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه خبر، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیرگاه به مراتب تقوای الهی اشاره و اظهار کرد: تقوای خاص‌الخاص که ترک حلال برای رسیدن به مراتب بالای الهی است و تقوای خاص که ترک شبهات است و تقوای عام که ترک محرمات است.

وی افزود: تشکر از صاحبان نعمت در سبک زندگی اسلامی و انسانی مورد توجه است و تشکر از والدین هم در همین مسیر وجود دارد.

امام جمعه شیر‌گاه تاکید کرد: خوش‌رفتاری، خوش‌گفتاری و رفع مشکلات آنان به عنوان وظیفه فرزند نسبت به والدین بیان شد.

مهدوی با بیان اینکه ترس از خدا باعث ترس همه از فرد خدا‌ترس می‌شود به اعلام آتش‌بس بین ایران و عراق اشاره و تصریح کرد: صبر و استقامت ملت و رهبری امام راحل موجب یاس دشمنان با وجود استفاده از همه سلاح‌ها شد و امروز نیز نظام استکباری با صبر و استقامت ملت و رهبری مقام معظم رهبری مواجه است و راهی جز تسلیم ندارد.

وی به روز جهانی مسجد اشاره کرد و گفت: مساجد، افراد با‌تقوی و مقاوم در مقابل دشمنان را پرورش می‌دهند و مورد بغض دشمنان هستند و صهیونیست‌ها با چنین مساجدی مخالف هستند و آن را به آتش می‌کشند.

امام جمعه شیر‌گاه به هفته دولت اشاره و تصریح کرد: اجرای عدالت در تخصیص بودجه‌ها، عدالت در حقوق و مزایا، عدالت در اشتغال و عدالت در واگذاری مسئولیت‌ها از انتظارات مردم است ولی اجرای عدالت در جامعه کم‌رنگ است.دیدگاه شما در مورد : اجرای عدالت در جامعه کم‌رنگ است

اجرای عدالت در جامعه کم‌رنگ است

  • پربازدیدترین ها