جمعه 01 تیر 1397 21:44:04

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41128

تاریخ انتشار : 26/05/1395 - 11:33

سرقت سلاح‌های ارتش شغل جدید نظامیان صهیونیست!

یک روزنامه صهیونیستی اعلام کرد که آخرین گزارش منتشر شده توسط پلیس اسرائیل نشان می دهد که گروه های مافیایی این رژیم از سلاح های ارتش اسرائیل در عملیات جنایی استفاده می کنند.

سرقت سلاح‌های ارتش شغل جدید نظامیان صهیونیست!

به گزارش سوادکوه آنلاین،  به نقل از پایگاه خبری عرب 48، آخرین گزارش منتشر شده توسط پلیس رژیم صهیونیستی نشان می دهد که اسلحه و مهماتی که از انبارهای ارتش اسرائیل به سرقت می رود به دست گروه های مافیایی این رژیم می رسد.


پلیس اسرائیل اعلام کرد که اسلحه های ارتش اسرائیل که از راه های مختلفی به دست این گروه های صهیونیستی می رسد،  در عملیات و اقدامات جنایی که در داخل شهرها و مناطق مسکونی رخ می دهد، به کار گرفته می شود.

براساس این گزارش که توسط روزنامه صهیونیستی اسرائیل هیوم منتشر شد، در دوسال و نیم گذشته حدود 1.284 عملیات جنایی در اراضی اشغالی رخ داده است که در این میان هزار اقدام جنایی توسط گروه های مافیایی اسرائیلی و از طریق اسلحه و مهمات ربوده شده از ارتش اسرائیل انجام شده است.

پلیس اسرائیل در این گزارش خود خاطرنشان کرده است که اسلحه ها و مهمات ارتش اسرائیل از پادگان های نظامی ارتش و یا منازل نظامیان به سرقت در می آید و به دست  گروه های مافیایی اسرائیل می رسد.
 
در قسمت دیگری از این گزارش آمده است که از ابتدای سال 2016 ، 282 اقدام جنایی در اراضی اشغالی رخ داده است که  232  مورد از این اقدامات به وسیله سلاح های ارتش اسرائیل انجام شده است.

پلیس اسرائیل تاکید کرده است اقبال گروه های مافیایی به خرید اسلحه در سال های اخیر موجب به وجود آمدن بازار خرید مهمات نظامی در اراضی اشغالی شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی از این گزارش که توسط پلیس این رژیم منتشر شد انتقاد و اعلام کرده که این گزارش غیرواقعی است.

به گزارش قدسنا، ارتش رژیم صهیونیستی بارها افسران و نظامیان خود را به اتهام سرقت اسلحه بازداشت کرده است. پلیس رژیم صهیونیستی هفته گذشته یک افسر اسرائیلی را به اتهام سرقت و فروش مهمات نظامی از جمله موشک‌های لاو از انبارهای ارتش این رژیم بازداشت کرد.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : سرقت سلاح‌های ارتش شغل جدید نظامیان صهیونیست!

سرقت سلاح‌های ارتش شغل جدید نظامیان صهیونیست!

  • پربازدیدترین ها