یکشنبه 03 تیر 1397 19:19:22

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41086

تاریخ انتشار : 22/05/1395 - 15:34

امام جمعه سوادکوه‌شمالی:

مسئولان باید در برابر هجمه‌های دشمنان دغدغه بیشتری داشته باشند

امام جمعه سوادکوه‌شمالی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار کرد: مسئولان باید در برابر هجمه‌های دشمنان دغدغه بیشتری داشته باشند ولی برخی‌ها دغدغه و نگرانی ندارند و شاهد نا‌بسامانی‌های فرهنگی در جامعه هستیم.

مسئولان باید در برابر هجمه‌های دشمنان دغدغه بیشتری داشته باشند

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه خبر، حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شیر‌گاه  با بیان اینکه تشکر از صفات متقیان است، اظهار کرد: تشکر الهی آن است که نعمت‌ها را بشناسیم، از گناهان دور باشیم، به آنچه می‌دانیم عمل کنیم، عفو و گذشت داشته باشیم و نعمت‌های الهی را دست‌کم نگیریم، بر طبق سخنان امام معصوم، مسلمانان باید متواضع، شاکر و سپاس‌گذار باشند.

وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری بر لزوم تلاش بیشتر مسئولان در حفظ و تقویت ایمان و معنویت تاکید کرد: مسئولان باید در برابر هجمه‌های دشمنان دغدغه بیشتری داشته باشند ولی برخی‌ها دغدغه و نگرانی ندارند و شاهد نا‌بسامانی‌های فرهنگی در جامعه هستیم. 

امام جمعه شیر‌گاه  به روز مقاومت اسلامی اشاره و تصریح کرد: تنها راه مقابله با جریان استکبار، مقاومت در برابر آنان است و آنان تا توان دارند از چپاول و سلطه دست بر‌نمی‌دارند و نشان دادند که به هیچ تعهدی پایبند نیستند و حزب‌الله هم نشان داد که می‌توان با مقاومت پیروز شد.

مهدوی به ورود آزادگان به میهن اشاره و اظهار کرد: آزادگان با درس‌آموزی از ائمه معصومین، سال‌های سخت اسارت و زندان را تحمل کردند که نتیجه آن عزت و آزادگی است.

وی در پایان با اشاره به سالروز میلاد امام رضا (ع) تاکید کرد: عشق به امام رضا (ع) با پیروی از اهداف ایشان دست‌یافتنی است و حراست از نظام اسلامی و فرمانبری از ولی فقیه باید در اولویت باشد.دیدگاه شما در مورد : مسئولان باید در برابر هجمه‌های دشمنان دغدغه بیشتری داشته باشند

مسئولان باید در برابر هجمه‌های دشمنان دغدغه بیشتری داشته باشند

  • پربازدیدترین ها