جمعه 29 دی 1396 01:10:50

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41085

تاریخ انتشار : 22/05/1395 - 15:48

امام جمعه پل‌سفید:

پیروزی در جنگ 33 روزه، نقطه درخشان حیات حزب‌الله است

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر گفت: پیروزی در جنگ 33 روزه، نقطه درخشان حیات حزب‌الله است و تاریخ هیچگاه دلاوری‌های آنان را فراموش نمی‌کند.

پیروزی در جنگ 33 روزه، نقطه درخشان حیات حزب‌الله است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اهمیت نماز در آیات قرآن اشاره و اظهار کرد: خداوند در سوره طاها به پیامبر گرامی اسلام درباره زود‌گذر‌بودن شکوفه‌های زندگی دنیا اشاره کرد و آموزش تسبیحات توسط پیامبر گرامی اسلام به حضرت فاطمه زهرا (س) و امتش بیانگر اهمیت نماز است.

وی تاکید کرد: رواج نماز در جامعه اسلامی باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه پل‌سفید افزود: جامعه اسلامی برای دوری از شرک، توجه به خدا، زندگی پاک و بهشتی شدن باید در رواج نماز تلاش کند.

قربانی به هجوم منافقین به مرز‌های ایران اسلامی و سوء‌استفاده از وضع مرز‌های کشور بعد از صلح با عراق اشاره و تصریح کرد: هیچ جای تاریخ ایران سراغ ندارد که ایرانی با اجانب به کشور خیانت کنند و منافقین به عنوان یک لکه ننک در تاریخ ثبت شدند و ملت ایران در عملیات مرصاد، آنان را در زباله‌دان تاریخ دفن کردند.

وی در پایان ضمن گرامیداشت پیروزی حزب‌الله در جنگ 33 روزه، اظهار کرد: پیروزی در جنگ 33 روزه، نقطه درخشان حیات حزب‌الله است و تاریخ هیچگاه دلاوری‌های آنان را فراموش نمی‌کند.دیدگاه شما در مورد : پیروزی در جنگ 33 روزه، نقطه درخشان حیات حزب‌الله است

پیروزی در جنگ 33 روزه، نقطه درخشان حیات حزب‌الله است