سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 03:48:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41084

تاریخ انتشار : 22/05/1395 - 15:13

امام جمعه زیراب:

دنیای استکبار خود را مصلح کل معرفی می‌کند ولی از گروه‌های تروریستی حمایت می کند

امام جمعه زیراب در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: دنیای استکبار خود را مصلح کل معرفی می‌کند ولی با جنایت مختلف و حمایت از گروه‌های تروریستی توسط نظام استکباری، صهیونیسم بین‌المللی و امریکا انجام می‌شود.

دنیای استکبار خود را مصلح کل معرفی می‌کند ولی از گروه‌های تروریستی حمایت می کند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب سوادکوه اظهار کرد: تقسیم ایمان، دوستی و نیکی در جهان از رسالت‌های زندگی اسلامی است و توجه به فقرا، نیازمندان و یتیمان باید در دستور کار ما قرار داشته باشد.


وی  افزود: برخورد مناسب با یتیمان که حق بزرگی بر گردن جامعه اسلامی دارند باید مورد توجه قرار گیرد، مؤسسه خیریه الغدیر با هدف توجه به یتیمان و نیازمندان تشکیل شد.

امام جمعه زیراب به در جریان بودن جنگ صلیبی مدرن دنیای استکبار بر علیه امت اسلامی در عصر حاضر اشاره و تصریح کرد: دنیای استکبار خود را مصلح کل معرفی می‌کند ولی با جنایت مختلف و حمایت از گروه‌های تروریستی توسط نظام استکباری، صهیونیسم بین‌المللی و امریکا انجام می‌شود و کمک میلیاردی به عربستان نشان‌گر آن است که جان مسلمانان برای آنان هیچ ارزشی ندارد.

رضایی خاطر نشان کرد: نیروی ایمان، حافظ کشور در ادوار مختلف است و تضعیف ایمان، آفات زیادی را برای کشور به همراه دارد.

وی از پیگیری‌های خود برای اختصاص یک میلیارد تومان به بیمارستان شهدای زیراب با موافقت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و معاون وی خبر داد و گفت:  حدود یک‌ سال از آن موضوع می‌گذرد و این مبلغ اختصاص پیدا نکرد، خواستار پیگیری‌های لازم شدیم.

امام جمعه زیراب از برگزاری رزمایش شبانه حوزه‌های مقاومت زیراب به میزبانی حوزه مقاومت امام حسین‌(ع) بالا‌زیراب تقدیر و اظهار کرد: حفظ امنیت، حفظ و تقویت حجاب و حفظ منابع طبیعی نیز در رزمایش حوزه‌های مقاومت مورد توجه قرار گرفت که جای تقدیر دارد.

رضایی با اشاره به معطلی در تکمیل زمین فوتبال شهر زیراب تصریح کرد: برای تکمیل زمین فوتبال زیراب، برگزاری جلساتی با حضور مسئولان استانی و فرماندار برگزار شود و اگر مشکلی وجود دارد، تلاش برای رفع موانع اجرایی شود نه اینکه طرح را متوقف کنند.دیدگاه شما در مورد : دنیای استکبار خود را مصلح کل معرفی می‌کند ولی از گروه‌های تروریستی حمایت می کند

دنیای استکبار خود را مصلح کل معرفی می‌کند ولی از گروه‌های تروریستی حمایت می کند

  • پربازدیدترین ها