یکشنبه 03 تیر 1397 17:03:17

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41049

تاریخ انتشار : 20/05/1395 - 23:34

قدرت‌نمایی عابدینی و صعود به نیمه نهایی المپیک ریو

سابریست تیم ملی شمشیربازی ایران در ادامه تاریخ‌سازی خود در المپیک به جمع 4 نفر برتر راه یافت تا کاروان ایران در آستانه کسب اولین مدال خود در ریو باشد.

قدرت‌نمایی عابدینی و صعود به نیمه نهایی المپیک ریو

به گزارش سوادکوه آنلاین، مجتبی عابدینی که برای نخستین بار در تاریخ شمشیربازی ایران به جمع 8 شمشیرباز برتر المپیک راه یافت، برای صعود به نیمه نهایی به مصاف وینسنت آنستت از فرانسه مهد شمشیربازی دنیا رفت و با نتیجه 15 بر 13 برابر این شمشیربازی به برتری برسد و در ادامه قدرت نمایی خود به جمع 4 نفر برتر راه یابد.

وقت اول این دیدار 8-6 به نفع عابدینی شد.

عابدینی در ادامه تاریخ‌سازی خود در شمشیربازی ایران به جمع 4 نفر برتر المپیک صعود کرد تا فقط یک گام دیگر برای کسب مدال و صعود به بازی نهایی فاصله داشته باشد.

این شمشیرباز فرانسوی که در رده پنجم رنکینگ جهانی حضور دارد در دور قبل برابر حریفی از ویتنام به برتری رسید. مجتبی عابدینی نیز در رقابت اول خود یاگودکا از اوکراین قهرمان اروپا و در دور دوم گو از کره جنوبی قهرمان المپیک لندن را از پیش رو برداشت.

عابدینی در روز تولد خود می‌تواند اولین مدال کاروان ایران در ریو و همچنین اولین مدال تاریخ شمشیربازی ایران در المپیک و مسابقه‌های مهم را کسب کند.


منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : قدرت‌نمایی عابدینی و صعود به نیمه نهایی المپیک ریو

قدرت‌نمایی عابدینی و صعود به نیمه نهایی المپیک ریو

  • پربازدیدترین ها