دوشنبه 28 خرداد 1397 13:44:38

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41046

تاریخ انتشار : 20/05/1395 - 21:14

فرمانده ناحیه مقاومت بسيج سوادکوه مطرح کرد

خبرنگاران قشر مظلوم جامعه/برگزاری اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام غواص در شهر پل‌سفید

فرمانده ناحیه مقاومت بسيج سوادکوه در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: برخی از افراد و نهادها به واسطه عملکرد خود، مظلوم واقع می‌شوند و خبرنگاران از این قشر هستند، خبرنگاران عملکرد بسیاری دارند، اما به چشم نمی‌آید.

خبرنگاران قشر مظلوم جامعه/برگزاری اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام غواص در شهر پل‌سفید

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد ابراهیمی عصر امروز در دیدار با جمعی از خبرنگاران سوادکوه با تبریک دهه کرامت و همچنین با قدردانی از خبرنگاران اظهار کرد: برخی از افراد و نهادها به واسطه عملکرد خود، مظلوم واقع می‌شوند و خبرنگاران از این قشر هستند، خبرنگاران عملکرد بسیاری دارند، اما به چشم نمی‌آید.

وی خاطر نشان کرد: خبرنگاران چشم تیزبین مردم در تمامی عرصه‌ها و بازوی توانمند مسئولین هستند. اگر اطلاع‌رسانی و پی‌گیری این افراد نباشد، مردم از کارها باخبر نمی‌شوند و اگر کاستی‌ای در جامعه وجود دارد به مردم اطلاع می‌دهند و همین امر موجب افزایش ترغیب مسئولین در رسیدگی به امور مردم می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه سه شاخصه‌ی مهم یک خبرنگار انقلابی و بسیجی را اخلاص در عمل، عدم جانبداری از فرد یا جریان خاص برای حفظ حقوق همه اقشار، انعکاس واقعیت و گزینشی کار نکردن برشمرد.

ابراهیمی در رابطه با سالگرد شهدای گمنام غواص در شهرستان گفت:شهدای غواص پس از نزدیک به سی سال غربت به وطن خویش بازگشتند و مردم شهرستان سوادکوه این توفیق را داشتند که میزبان دو تن از این شهیدان باشند و فردا، اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام غواص در شهر پل‌سفید و  همزمان یادواره 24 شهید این شهربرگزار می شود.

وی با بیان اینکه این افراد با شهادت به بالاترین جایگاه ابدی نائل گشتند، افزود: امیدواریم که خدمتگزاران خوبی برای این شهدا باشیم. وظیفه ما تببین و تبلیغ یاد شهدا است و ادامه راه شهدا تنها در شعار نیست و عملاً باید راه آن‌ها را دنبال نمود و یکی از اهداف اصلی شهدا، امر ولایت‌پذیری بوده‌است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسيج سوادکوه با اشاره به تقارن مراسم سالگرد شهدای گمنام غواص را با حضور خادمان مرقد مطهر امام رضا (ع) در شهرستان سوادکوه تصریح کرد: خادمان آن حضرت نیز فردا هفت صبح در شهرستان حضور پیدا می‌کنند و به برکت حضور آن‌ها و پرچم متبرک بارگاه امام هشتم (ع)، مردم این شهرستان عطر و بوی حرم رضوی را استشمام خواهند کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: استقبال رسمی مسئولان در ساعت هشت صبح در امامزاده عبدالحق زیراب و استقبال مردمی در ساعت ده‌و‌نیم خواهد بود.

 دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران قشر مظلوم جامعه/برگزاری اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام غواص در شهر پل‌سفید

خبرنگاران قشر مظلوم جامعه/برگزاری اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام غواص در شهر پل‌سفید

  • پربازدیدترین ها