چهار شنبه 27 دی 1396 21:42:40

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 41034

تاریخ انتشار : 20/05/1395 - 11:31

وزیر دفاع سوریه: عملیات در حلب تا تامین کامل امنیت ادامه می‌یابد

وزیر دفاع سوریه در جریان بازدید از مناطق درگیری در حلب، تأکید کرد عملیات در حلب تا تامین کامل امنیت این شهر ادامه خواهد داشت.

وزیر دفاع سوریه: عملیات در حلب تا تامین کامل امنیت ادامه می‌یابد
به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از «سانا»، ژنرال «فهد جاسم الفریج» وزیر دفاع سوریه، روز سه‌شنبه با نیروهای ارتش مستقر در استان حلب دیدار کرد.

فرماندهی کل ارتش سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد: ژنرال فهد جاسم الفریج از مناطق درگیری حلب بازدید میدانی کرد و در جریان آن، با نیروهای‌مان مستقر در حلب دیدار کرد.

این بیانیه افزود: فرماندهان میدانی خلاصه‌ای از ماهیت درگیری‌ها را به ژنرال الفریج تشریح کرد و وی همچنین در جریان آمادگی نیروها برای انجام ماموریت واگذار شده در رویارویی با گروه‌های تروریستی قرار گرفت.

ژنرال الفریج خطاب به نیروهای ارتش تأکید کرد: فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح برای تکمیل عملیات تامین حلب و شکست دادن تروریست‌ها و طرح‌های آنها مصمم هستند.

فرماندهی کل ارتش سوریه در ادامه این بیانیه افزود: نیروهای مسلح مستقر در حلب آمادگی خودشان را برای جانفشانی در راه کشورشان، ملت‌شان و رهبرشان و همچنین تحقق پیروزی بر دشمنان سوریه و نابود کردن طرح‌های توطئه‌آمیز و استعمارگرایانه آنها، اعلام کردند.»

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : وزیر دفاع سوریه: عملیات در حلب تا تامین کامل امنیت ادامه می‌یابد

وزیر دفاع سوریه: عملیات در حلب تا تامین کامل امنیت ادامه می‌یابد