سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 01:30:32

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 41

تاریخ انتشار : 20/06/1392 - 08:21

فرماندار سوادکوه شمالی اعلام نمود:

پيگيري براي حل مشكلات تعاون در سوادكوه شمالي

فرماندار سوادکوه شمالی با اشاره به ظرفیت‌های بخش تعاون، گفت: مشکلات بخش تعاون سوادکوه شمالی پیگیری می‌شود.

پيگيري براي حل مشكلات تعاون در سوادكوه شمالي

کمال رستم‌علی سه‌شنبه شب در جمع فعالان بخش تعاون شهرستان سوادکوه شمالی با تاکید بر اینکه بخش تعاون ظرفیت بی‌نظیری برای نشان‌دادن اراده و تلاش مردم است، گفت: هیچ فرصت دیگری به اندازه بخش تعاون برای دستیابی به اراده و خواست جمعی مردم تاثیرگذار نیست.

فرماندار سوادکوه شمالی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برای نشان دادن توانمندی مردم برای فعالیت‌های مختلف به وجود آمده است، افزود: نمایش اراده و توانایی مردمی در مدیریت اهداف و برنامه‌ها از رسالت‌های انقلاب اسلامی است که بخشی از آن اهداف را می‌توان در فعالیت‌های تعاونی جستجو کرد.

وی با اشاره به لزوم حل مشکلات شرکت‌ها و واحدهای تعاونی در شهرستان سوادکوه شمالی، خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات و استفاده از ظرفیت‌های بخش تعاون شهرستان سوادکوه شمالی پیگیری لازم را انجام می‌دهیم.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی، نگاه بنیان‌گذاران تعاونی در ایران و جهان را مثبت ارزیابی و یادآوری کرد: باید به ریشه فعالیت‌های تعاونی و تداوم آن نگاه عمیقی داشت.

رستم‌علی به پیوند میان اقتصاد، فرهنگ و سیاست در فعالیت‌های تعاونی اشاره کرد و گفت: تعاون و همکاری در توسعه پایدار جامعه نقش مهمی را بر عهده دارد.

فرماندار سوادکوه شمالی به جایگاه بخش تعاون در قانون اساسی کشور اشاره و تصریح کرد: بخش تعاون جایگاه ویژه‌ای در قانون اساسی کشور دارد و از پایه‌های اقتصادی جامعه محسوب می‌شود.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : پيگيري براي حل مشكلات تعاون در سوادكوه شمالي

پيگيري براي حل مشكلات تعاون در سوادكوه شمالي

  • پربازدیدترین ها