پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:25:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40957

تاریخ انتشار : 15/05/1395 - 16:47

امام جمعه پل‌سفید:

عربستان لیاقت تولیت حرمین شریفین را ندارد

امام جمعه پل‌سفید در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر اظهار کرد: عربستان لیاقت تولیت حرمین شریفین را ندارد.

عربستان لیاقت تولیت حرمین شریفین را ندارد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید به ارزش و اهمیت نماز اشاره و اظهار کرد: نماز به عنوان صورت دین اسلام و از مقدمات این دین آسمانی، مورد تاکید است.

وی تاکید کرد: نماز یک عادت نیست، بلکه یک عبادت باطنی است.

 امام جمعه پل‌سفید افزود: برگزاری نماز در منازل و اجتماع مورد توجه قرار گیرد.

قربانی به سالگرد شهادت شهید بابایی و شهید لشکری اشاره کرد و گفت: خلبانان و نیرو‌‌های نظامی نماز‌خوان در زمانی که دشمن برای از بین بردن انقلاب اسلامی بسیج شده بود به دفاع از انقلاب پرداختند و کسانی که به بیت المال تجاوز می‌کنند به خون این شهدا دستبرد می‌زنند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، خاطر نشان کرد: متاسفانه در رسانه‌ها مشاهده می‌شود که نیرو‌های انقلابی به جان هم افتادند ولی در رسانه‌ها باید با هم مهربان باشند و خدمات نظام را به مردم اعلام کنند و اخبار حاشیه‌ای در مطبوعات درج نکنند.

امام جمعه پل‌سفید با اشاره به سالروز بمباران شیمیایی هیروشیما و ناکازاکی توسط آمریکا تاکید کرد:  این بمباران بیانگر خباثت آمریکا است.

 قربانی با اشاره به سخنان رئیس جمهور در مصاحبه تلویزونی تصریح کرد: پذیرش برخی از کاستی‌ها و حمایت مقام معظم رهبری، بخشی از برجستگی‌های سخنان رئیس جمهور بود.

وی ضمن انتقاد از سیاست های آل سعود اظهار کرد: عربستان، لطمه بزرگی به حج ایران وارد کرد و با هزاران بهانه، ما را از این عبادت محروم کردند.

امام جمعه پل‌سفید تاکید کرد: عربستان لیاقت تولیت حرمین شریفین را ندارد و تعطیلی حج برای مسلمانان جهان هزینه سنگینی دارد و عربستان از جنایات علیه شیعیان دست بردارد.

 دیدگاه شما در مورد : عربستان لیاقت تولیت حرمین شریفین را ندارد

عربستان لیاقت تولیت حرمین شریفین را ندارد

  • پربازدیدترین ها