شنبه 01 اردیبهشت 1397 00:20:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40956

تاریخ انتشار : 15/05/1395 - 16:43

امام جمعه زیراب:

کشت زمین‌های کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد

امام جمعه زیراب با اشاره به وجود زمینه‌های مناسب کشاورزی در توسعه سوادکوه اظهار کرد: کشت زمین‌های کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد.

کشت زمین‌های کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب به حدیثی از امام علی (ع) درباره بهرهمندی از نعمت‌های الهی اشاره و اظهار کرد: به فرموده حضرت علی (ع)، نفرین الهی بر کسانی است که با وجود آب و خاک مناسب، در فقر زندگی می‌کنند.

وی با اشاره به وضعیت کشاورزی تصریح کرد: توسعه کشاورزی نوین و استفاده از زمین‌های شهرستان سوادکوه مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه زیراب افزود: استفاده از زمین‌های دارای سطح شیب‌دار برای بهره‌مندی کشاورزی نیز از توانمندی‌های توسعه سوادکوه است.

رضایی به نقش صنعت توریسم در توسعه شهرستان اشاره کرد و گفت: با صنعت توریسم به عنوان اولویت توسعه سوادکوه مخالفم و توریسم فرهنگ ما را عوض می‌کند و چیزی به ما نمی‌دهد.

وی تاکید کرد: کشت زمین‌های کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد، ما باید زمین‌های خودمان را کشت و با آن زندگی را اداره کنیم و از بیکاری خارج شویم.

امام جمعه زیراب از میزبانی امام‌زاده عبد الحق زیراب سوادکوه از پرچم سبز رضوی و خادمان حرم مطهر امام رضا (ع) در پنج‌شنبه هفته جاری خبر داد.

 رضایی به حضور سید‌علی ادیانی در جمع نمازگزاران شهر زیراب اشاره و تصریح کرد: تجربه 4 ساله این نماینده مجلس در مجلس هشتم و وجود همدلی بین 2 نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی نوید تحقق اهداف را می‌دهد.

 دیدگاه شما در مورد : کشت زمین‌های کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد

کشت زمین‌های کشاورزی باید مورد توجه قرار گیرد

  • پربازدیدترین ها