پنج شنبه 30 فروردین 1397 16:11:03

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40948

تاریخ انتشار : 15/05/1395 - 13:11

نظر مراجع تقلید در رابطه با صدقه پیامکی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: برای مطمئن شدن از اشکال نداشتن صدقه پیامکی از مراجع تقلید سوال شد و آنها اعلام کردند که این نوع صدقه هیچ اشکال شرعی ندارد.

نظر مراجع تقلید در رابطه با صدقه پیامکی

به گزارش سوادکوه آنلاین، سید پرویز فتاح گفت: طی صحبت هایی که با آیت الله مکارم شیرازی داشتیم، ایشان تاکید کردند که هیچ فرقی ندارد که افراد به چه صورتی صدقات خود را پرداخت کنند و سایر مراجع نیز این طرح را تایید کردند.

وی افزود: دادن صدقه پیامکی با اینکه افراد پول های خود را به داخل صندوق های صدقات بیاندازند هیچ تفاوتی ندارد و افراد باید به طرح های جدید این چنینی اعتماد کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اعلام آمادگی 800 هزار نفر طی یک هفته برای پرداخت صدقه پیامکی خاطرنشان کرد: خوشبختانه مردم همواره در کنار کمیته امداد امام خمینی (ره) بوده اند و تنها در مدت زمان یک هفته، 800 هزار نفر آمادگی خود جهت پرداخت صدقه پیامکی را اعلام کردند.

فتاح در خصوص اجرای طرح خوب باشیم و همکاری شهروندان با کمیته امداد در این طرح اظهارکرد: از زمانی که کمیته امداد طرح «خوب باشیم» را اجرایی کرد و از مردم درخواست کردیم در هر حوزه ای که تخصص دارند برای کمک به نیازمندان وارد عمل شوند، تعداد قابل توجهی داوطلب آمادگی خود را به امداد اعلام کردند.

وی تاکید کرد: در این طرح اکنون 15 هزار وکیل، 7 هزار دندانپزشک و تعداد قابل توجهی پزشک اعلام آمادگی کرده و سایر اقشار نیز در این طرح شرکت دارند.


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : نظر مراجع تقلید در رابطه با صدقه پیامکی

نظر مراجع تقلید در رابطه با صدقه پیامکی

  • پربازدیدترین ها