جمعه 07 اردیبهشت 1397 03:23:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40919

تاریخ انتشار : 14/05/1395 - 11:55

حمله با چاقو در لندن 6 کشته و زخمی بر جا گذاشت +عکس

پلیس مترو پلیتن لندن تایید کرد که بر اثر حمله با چاقو در مرکز لندن در شامگاه چهارشنبه که می‌تواند ناشی از یک انگیزه تروریستی باشد، یک زن کشته و حداقل پنج نفر دیگر زخمی شده‌اند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، پلیس لندن گفته است که این حمله در ساعت 22 .33 دقیقه شامگاه چهارشنبه در میدان روسل در مرکز شهر لندن صورت گرفته است.

براساس گزارش پلیس، یک نفر مظنون در ارتباط با این حمله که ممکن است به دلیل انگیزه های تروریستی صورت گرفته باشد، دستگیر شده است. 

پلیس لندن در بیانیه ای اعلام کرد فرد کشته شده، زنی با حدود 60 سال سن بود. ارائه جزئیات بیشتر درباره وی در حال حاضر امکان پذیر نیست. 5 نفر هم زخمی شده اند. 

این بیانیه می افزاید نشانه های اولیه حاکی از آن است که بیماری روانی در وقوع این حادثه نقش مهمی داشته و این، خط سیر اصلی تحقیقات را تشکیل می دهد. 

علی رغم این، پلیس در حال حاضر درباره انگیزه های حمله، گزینه های دیگر را نیز مد نظر دارد و تروریسم یکی از عواملی است که بررسی های لازم درباره آن انجام می شود. 

مطابق این بیانیه، برای رعایت جوانب احتیاط،  مردم لندن از صبح پنجشنبه شاهد افزایش میزان حضور نیروهای پلیس، اعم از افسران مسلح در سطح شهر خواهند بود. 

 
حمله با چاقو در لندن ۷ کشته و زخمی بر جا گذاشت 
 
حمله با چاقو در لندن ۷ کشته و زخمی بر جا گذاشت


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : حمله با چاقو در لندن 6 کشته و زخمی بر جا گذاشت +عکس

حمله با چاقو در لندن 6 کشته و زخمی بر جا گذاشت +عکس

  • پربازدیدترین ها