پنج شنبه 31 خرداد 1397 01:24:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40880

تاریخ انتشار : 13/05/1395 - 08:33

طائب: دولت اعتقادی به دشمن‌ستیزی ندارد

مسؤول قرارگاه عمار در جمع بسیجیان بندرعباس گفت: این دولت اعتقادی به دشمن‌ستیزی ندارد و به تعبیر خود پیگیر اسلام رحمانی هستند که با شیطان قابل جمع است.

طائب: دولت اعتقادی به دشمن‌ستیزی ندارد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب در جمع بسیجیان بندرعباس با بررسی عوامل پیشرفت و عدم موفقیت کشور در حوزه‌های گوناگون از ابتدای عمر انقلاب تاکنون اظهار داشت: ادامه حیات هر موجود به دو عامل رشد مقتضی و نبود مانع بستگی دارد و هر مقدار که به رفع مانع توجه شود رشد مقتضی قوی‌تر می‌شود.

وی رفع مانع را دشمن‌ستیزی و انقلابی بودن دانست و افزود: دشمن ستیزی باعث آمادگی نیروها در حوزه‌های مختلف برای مبارزه با دشمن می‌شود و همان‌گونه که شاهد بودیم هرگاه مسؤولان از ابتدای حرکت انقلاب به دشمن‌ستیزی اهمیت دادند کشور پیشرفت داشته است.

مسؤول قرارگاه عمار با بیان اینکه آیا دولتمردان ما انقلابی هستند و رفتار انقلابی دارند اظهار کرد: اگر معنای انقلابی بودن را دشمن ستیزی بدانیم این دولت انقلابی نیست که ادعا کرد امام حسین(ع) با عمر سعد وارد مذاکره شد و یقینا این برداشت را به وجود آورد که امام حسین(ع) نتوانستند در مذاکره پیروز شوند و فقط آقایان این دولت هستند که می‌توانند مذاکره کنند.

حجت‌الاسلام طائب با بیان اینکه اسلام رحمانی به معنای اسلامی همراه با وجود شیطان است تصریح کرد: این دولت اعتقادی به دشمن‌ستیزی ندارد و به تعبیر خود پیگیر اسلام رحمانی هستند که با شیطان قابل جمع است.

وی خاطرنشان کرد: پیشرفت‌های کنونی کشور را مدیون هشدارها و تعلیمات ولی فقیه زمان خود از ابتدای انقلاب تاکنون هستیم و تاکید بیش از حد مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) بر واژه انقلابی بودن به خاطر این مهم است که اگر در رفع مانع کوتاهی کنیم دستاوردهای سابق از بین خواهد رفت و حرکت رو به رشد متوقف می‌شود.

مسؤول قرارگاه عمار در پاسخ به اظهارات اخیر فائزه هاشمی مبنی بر اینکه اسلام را دین کاملی می‌دانم اما حکومت دینی را نفی می‌کنم گفت: بحث کردن در این مورد برعهده عالم دین است نه فردی که هیچ تخصصی در دین ندارد و پرداختن به صحبت‌های وی بطالت وقت است.

طائب یادآور شد: بر فرض اینکه فائزه هاشمی عالم باشد باید از وی پرسید که شما اسلام را دین سیاسی می‌دانید یا خیر؟ اگر می‌دانید قهرا اسلام باید تشکیل حکومت دهد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : طائب: دولت اعتقادی به دشمن‌ستیزی ندارد

طائب: دولت اعتقادی به دشمن‌ستیزی ندارد

  • پربازدیدترین ها