چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 03:07:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40869

تاریخ انتشار : 11/05/1395 - 13:10

توصیه آیت‌الله جنتی به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: به دولتمردان و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای توصیه می‌کنم همواره باید بر روی مواضع و نظرات مقام معظم رهبری در توافق هسته‌ای پافشاری کند و از طرف مقابل بیم و هراسی نداشته باشند.

توصیه آیت‌الله جنتی به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

به گزارش سوادکوه آنلاین، آیت الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان قانون اساسی؛به بدعهدی‌های غرب در اجرای توافق هسته‌ای واکنش نشان داد.

وی افزود: بنده همیشه به غربی‌ها بدبین بوده‌ام و معتقدم غربی‌ها به فکر کلاهبرداری در توافق هسته‌ای هستند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه غربی‌ها در روند اجرای توافق هسته‌ای بنای تفاهم با ایران را ندارند، بیان داشت: غربی‌ها در مفاد قرادادهایشان با ایران سختگیری کردند و با این حرکت در پی محصور کردن ایران بودند.

آیت الله جنتی در ادامه با بیان اینکه غرب به تعهدات خود در اجرای برجام پایبند نیست، تأکید کرد: غربی‌ها حتی به تعهداتی که پای آن را امضا کرده‌اند، عمل نمی‌کنند و همواره در پی توجیه امور هستند، بنابراین با این وجود بنده فکر نمی‌کنم برجام نتایجی به نفع ما داشته باشد.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه غربی‌ها سعی می‌کنند از ماحصل برجام منتقع شوند، تأکید کرد: ما نمی‌خواهیم برجام به نفع غربی‌ها تمام شود و همواره سعی خواهیم کرد تا از ماحصل برجام منتفع شویم اما در حال حاضر شرایط طوری است که نمی‌توانیم به یک تفاهم دست پیدا کنیم.

آیت الله جنتی در ادامه در توصیه‌ای به دولتمردان و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تصریح کرد: معتقدم دولت و تیم مذاکره‌کننده همواره باید بر روی مواضع و نظرات مقام معظم رهبری در توافق هسته‌ای پافشاری کند و از طرف مقابل بیم و هراسی نداشته باشد.

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان گفت: در حال حاضر غرب بر سر یک دوراهی قرار دارد، یا باید حرف ایران را قبول کنند و یا اینکه کلیه برنامه هسته‌ای را به هم بزنند چرا که ما نمی‌توانیم تسلیم نظرات آنها شویم.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : توصیه آیت‌الله جنتی به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

توصیه آیت‌الله جنتی به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

  • پربازدیدترین ها