چهار شنبه 27 دی 1396 06:51:13

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40697

تاریخ انتشار : 02/05/1395 - 10:16

واکنش وزارت خارجه به اظهارات سخیف الجبیر

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر خارجه عربستان گفت: آل سعود گمان می برد با فرافکنی می تواند افکارعمومی جهان را از رسوایی‌های بی پایان کشورش به عنوان پدر القاعده و داعش منحرف کند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات سخیف، بی پایه و تکراری عادل الجبیر وزیر خارجه سعودی در باره کشورمان گفت: عادل الجبیر که این روزها سخت سرگرم پاک کردن جای پای دخالت های سران ، مقامات  و سازمان های رسمی کشورش در عملیات‌های گوناگون تروریستی چند دهه اخیر است، گمان می برد با فرافکنی می تواند افکارعمومی جهان را از رسوایی‌های بی پایان کشورش به عنوان  پدر القاعده و داعش  منحرف کند.

قاسمی افزود: البته قابل درک است که  وزیر خارجه سعودی روزهای سختی را در آستانه انتشار گزارش محرمانه ١١ سپتامبر سپری کرده و روزهای سخت‌تری را نیز انتظار می‌کشد. بدون تردید ابعاد و تبعات چنین اطلاعات مهمی در مورد منابع کشور حامی تروریسم از دیدگاه افکار عمومی دنیا و ملتهای قربانی تروریسم در سالهای پس از ١١ سپتامبر مخفی نخواهد ماند.

قاسمی گفت: عادل الجبیر ظاهرا هر موقع دچار سرخوردگی  می‌شود سخنان مضحکی را در مورد کشورمان به زبان می‌آورد که به وی توصیه می شود در چنین مواقعی از اظهار نظر اجتناب ورزد و به عواقب سخنان خود کمی بیشتر بیندیشد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : واکنش وزارت خارجه به اظهارات سخیف الجبیر

واکنش وزارت خارجه به اظهارات سخیف الجبیر