دوشنبه 27 آذر 1396 18:11:05

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40675

تاریخ انتشار : 27/04/1395 - 23:55

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی:

مدیری که با ولایت زاویه داشته باشد مشروعیت مدیریتی ندارد/ 20 نقطه مصوب گردشگری معطل در سوادکوه داریم

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در جلسه شورای اداری اظهار کرد: مدیری که با ولایت زاویه داشته باشد مشروعیت مدیریتی ندارد/ 20 نقطه مصوب گردشگری معطل در سوادکوه داریم.

مدیری که با ولایت زاویه داشته باشد مشروعیت مدیریتی ندارد/ 20 نقطه مصوب گردشگری معطل در سوادکوه داریم

به گزارش سوادکوه آنلاین، سید‌علی ادیانی‎راد در جمع مسئولان ادارات و نهاد‌های سوادکوه اظهار کرد: کلید حل مشکلات در دست مدیران قرار دارد و مسئولان، مسؤل اصلاح امور دنیا و زمینه ایجاد ظرفیت‌ها برای معاد مردم هستند.

وی تاکید کرد: مدیری که با ولایت زاویه داشته باشد مشروعیت مدیریتی ندارد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی تصریح کرد: در فضای تحریم‌ها به فناوری نانو و موشک‌های دور‌برد دست یافتیم که نشان داد اگر مدیر، قدرت مدیریتی داشته باشد، تحریم‌ها را زمین‌گیر می‌کند، حداکثر مزاحمت تحریم برای کشور 30 درصد بود و 70 درصد مشکلات با سومدیریت‌ها ایجاد شد.

ادیانیراد به وضعیت معادن سوادکوه اشاره و اظهار کرد: کک‌سازی سوادکوه را با پیشرفت 9 درصد در مجلس هشتم تحویل دادیم و الان شاهد پیشرفت تنها 14 درصدی آن پس از 4 سال هستیم و معدن کرد‌آباد را با 12 درصد تحویل دادیم و الان شاهد رشد 25 درصدی هستیم و مجوز اخذ شده کک‌سازی سوادکوه در مجلس هشتم در دولت جدید لغو شده است، مشکلات بیان شده سوادکوه ربطی به تحریم‌ها ندارد بلکه بیانگر سوء‌مدیریت‌ها است.

وی با بیان اینکه  ارزیابی‌های ما بیانگر فعالیت مناسب فرماندار سوادکوه است ، افزود: ما مدیران پروژه‌محور می‌‍خواهیم و از فرماندار سوادکوه تقاضای رسمی داریم که ادارات و نهاد‌های مختلف به بیان وضعیت موجود و ارائه راهکار‌های مورد نظر اقدام و به دفتر 2 نماینده ارسال کنند.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی دستور‌العمل و چار‌چوب خاصی دارد و حاوی امنیت پایدار اقتصادی است.

ادیانیراد به مشکل راه محور سوادکوه اشاره و اظهار کرد: در مجلس شورای اسلامی و در نطق سالانه گفتم که از ظرفیت‌های قانونی و مردمی برای مشکل محور سوادکوه استفاده می‌کنم و 4 پیمانکار طرح تعریض محور سوادکوه 60 میلیارد تومان طلب دارند و برای دیگران بنر‌ها نصب شد و برای من و نماینده دیگر حوزه انتخابیه بدهکاری و پیگیری‌ها ماند.

وی در پایان در خصوص توسعه گردشگری در سوادکوه تصریح کرد: 20 نقطه مصوب گردشگری معطل در سوادکوه داریم، زیر‌ساخت‌های پارک جوارم در مجلس هشتم پایه‌ریزی شد ولی مشخص نیست چه می‌کند و افراد سرمایه‌گذاری باید سرمایه‌گذار باشند و سرمایه‌بر نباشند.

 دیدگاه شما در مورد : مدیری که با ولایت زاویه داشته باشد مشروعیت مدیریتی ندارد/ 20 نقطه مصوب گردشگری معطل در سوادکوه داریم

مدیری که با ولایت زاویه داشته باشد مشروعیت مدیریتی ندارد/ 20 نقطه مصوب گردشگری معطل در سوادکوه داریم