یکشنبه 03 تیر 1397 23:01:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40585

تاریخ انتشار : 20/04/1395 - 13:31

هلاکت فرمانده اتاق عملیات ارتش آزاد در شمال حلب+عکس

در ادامه نبردهای شدید میان رزمندگان ارتش سوریه با ائتلاف دو گروه القاعده و ارتش آزاد در محور شمالی شهر حلب، منابع میدانی از هلاکت فرمانده کل اتاق عملیات مشترک گروه تکفیری ارتش آزاد خبر می دهند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، در ادامه نبردهای شدید میان رزمندگان ارتش سوریه با ائتلاف دو گروه القاعده و ارتش آزاد در محور شمالی شهر حلب، منابع میدانی از هلاکت فرمانده کل اتاق عملیات مشترک گروه تکفیری ارتش آزاد خبر می دهند.

 
هلاکت 3 فرمانده ارشد تروریستها در شمال حلب+عکس
 
بنابر این گزارش، "زهیر حربا ملقب به ابوطارق" فرمانده کل اتاق عملیات نظامی گروه "فیلق الشام" وابسته به ارتش آزاد بود که در اثر بمباران محل استقرارش از سوی بمب افکن های سوری به هلاکت رسید. وی از اهالی شهر "القصیر" واقع در استان حمص سوریه و افسر فراری ارتش سوریه با درجه سرگردی بود که در ابتدای بحران سوریه سال 2011 ضمن فرار از محل خدمت خود در تشکیل گروه تروریستی تکفیری "ارتش آزاد" و حملات به مراکز دولتی سوریه ایفای نقش مستقیم داشت. هلاکت وی ضربه جبران ناپذیری به سازمان رزم تروریستهای تکفیری محسوب می شود. نبردها در مزارع ملاح واقع در حاشیه شمالی شهر حلب با هدف قطع مسیر (کاستلو) تدارکاتی تروریستهای تکفیری مستقر در بخش شرقی این شهر آغاز شده و از دو روز پیش نیروهای نظامی سوری اقدام به انسداد کامل آن کرده اند.
 
هلاکت 3 فرمانده ارشد تروریستها در شمال حلب+عکس
 
هلاکت 3 فرمانده ارشد تروریستها در شمال حلب+عکس

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : هلاکت فرمانده اتاق عملیات ارتش آزاد در شمال حلب+عکس

هلاکت فرمانده اتاق عملیات ارتش آزاد در شمال حلب+عکس

  • پربازدیدترین ها