یکشنبه 03 تیر 1397 00:10:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40570

تاریخ انتشار : 20/04/1395 - 09:13

گزینه های توپ طلای یورو + تصاویر

دیدار فینال یورو 2016 امشب یکشنبه برگزار می شود و علاوه بر گمانه زنی ها در مورد قهرمان جام ، درخصوص بهترین بازیکن جام نیز بحث می شود.

به گزارش سوادکوه آنلاین، دیدار فینال یورو 2016 یکشنبه شب برگزار می شود و علاوه بر گمانه زنی ها در مورد قهرمان جام ، درباره بهترین بازیکن جام نیز بحث می شود و شانس بازیکنان مختلف برای کسب توپ طلای جام بررسی می شود. 


عملکرد درخشان آنتونی گریزمان باعث شده تا خیلی ها در حال حاضر او را بهترین بازیکن جام بدانند اما از کریستاینو رونالدو نیز نمی توان گذشت. رونالدو عملکرد فوق العاده ای نداشته اما بهترین بازیکن پرتغال بوده و تیمش را تا فینال رسانده است. 

البته اگر در این دوره هم مثل دوره های قبلی بهترین بازیکن جام مشخص شود باید منتظر دیدار فینال بمانیم و ببینیم که کدام تیم قهرمان می شود. زیرا در دوره های گذشته توپ طلا را به بهترین بازیکن تیم قهرمان جام اهدا می کردند. 

نخستین بار در یورو 1996 بهترین بازیکن جام انتخاب شد. در این سال ماتیاس سامر از آلمان توپ طلا را برد.
 
گزینه های توپ طلای یورو
 
در دوره بعد یعنی یورو 2000 زین الدین زیدان توپ طلا را برد .
 
گزینه های توپ طلای یورو
 
 یورو 2004 تئودوروس زاگوراکیس از تیم قهرمان و شگفتی ساز یونان بهترین بازیکن جام شد.
 
گزینه های توپ طلای یورو
 
 یورو 2008 ‍ژاوی  و 2012 نیز اینیستا از اسپانیا توپ طلا را تصاحب کردند. 
 
گزینه های توپ طلای یورو
 
گزینه های توپ طلای یورو

سابقه نشان داده که بهترین بازیکن جام از تیم قهرمان انتخاب می شود و رونالدو یا گریزمان برای اینکه بخواهند توپ طلا را ببرند ابتدا باید تیمشان را قهرمان جام کنند. به جز این دو نفر دیمیتری پایه نیز از فرانسه در صورت قهرمانی این تیم شانس کسب توپ طلا را دارد. البته این امکان نیز وجود دارد که حتی در صورت قهرمانی فرانسه در یورو ، با توجه به نام بزرگ رونالدو باز هم این بازیکن توپ طلا را ببرد. مشابه آنچه در جام جهانی 2014 اتفاق افتاد و با وجود آنکه مسی عملکرد فوق العاده ای در جام نداشت و تیمش نیز قهرمان نشده بود ، اما باز هم توپ طلای جام را به او دادند. 
 
گزینه های توپ طلای یورو

حال باید دید در دیدار یکشنبه چه اتفاقی رخ می دهد و بازهم بهترین بازیکن از تیم قهرمان اتخاب می شود یا خیر و یا اصلا گریزمان با رونالدو این جایزه را تصاحب می کنند یا بازیکن دیگری این افتخار را خواهد داشت. 

 


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : گزینه های توپ طلای یورو + تصاویر

گزینه های توپ طلای یورو + تصاویر

  • پربازدیدترین ها