جمعه 01 تیر 1397 21:48:59

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40562

تاریخ انتشار : 18/04/1395 - 14:34

امام‌جمعه موقت پل‌سفید:

مسافران محور سوادکوه نفع اقتصادی برای شهرستان ندارند

امام جمعه موقت پل‌سفید گفت: مسافران محور سوادکوه نفع اقتصادی خاصی برای شهر پل‌‎سفید ندارند.

مسافران محور سوادکوه نفع اقتصادی برای شهرستان ندارند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام رمضان اسکندری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر پل‌سفید به لزوم رعایت خطوط قرمز دینی اشاره و اظهار کرد: رعایت خطوط قرمز دینی باعث می‌شود تا در گروه متقین قرار گیریم، عفاف و حجاب بر طبق آموزه‌های دینی و قرآنی باعث پاکدامنی و حیا می‌شود.

وی ضمن انتقاد از وضعیت حجاب افزود: حجاب و حیا هم برای مرد و هم برای زن بیان شده است، اختلاط در مراسم‌های عروسی، وضعیت پوشش در خیابان‌ها و مسافرت‌ها و آرایش‌های زننده در جمع عمومی به دلیل آن است که ترس از خدا و حیا کم‌رنگ شده است.

امام جمعه موقت پل‌سفید با اشاره به  سالروز حضور مسلم‌بن‌عقیل به عنوان نماینده امام حسین(ع) به کوفه و دسیسه‌های حکومت بنی امیه و شهادت وی در تنهایی، تصریح کرد: سالروز حمله تکفیری‌ها و وهابیون بر حرم 4 امام معصوم در بقیع و حمله به عراق و حکم جهاد شیخ جعفر کاشف‌الغطا برای دفاع از حرم علوی در تاریخ می‌درخشد.

اسکندری از زحمات نیروی انتظامی در مدیریت ترافیک و تقویت امنیت در شهرستان قدردانی کرد و توجه لازم بر رعایت اخلاق دینی در پارک‌ پل‌سفید را خواستار شد.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به ترافیک ایام تعطیلات و ایجاد مشکلات برای شهرستان سوادکوه و شهر پل‌سفید اظهار کرد: مسافران محور سوادکوه نفع اقتصادی خاصی برای شهر پل‌‎سفید ندارند و گاهی اوقات تحمل بی‌نزاکتی، بی‌ادبی و در‌گیری آنان قابل تحمل نیست و البته حاشیه‌سازی برخی از مسافران را نباید به معنای بی‌مسئولیتی همه نوشت.


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : مسافران محور سوادکوه نفع اقتصادی برای شهرستان ندارند

مسافران محور سوادکوه نفع اقتصادی برای شهرستان ندارند

  • پربازدیدترین ها