سه شنبه 26 دی 1396 13:26:55

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40513

تاریخ انتشار : 15/04/1395 - 15:56

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید خبر داد

توزیع 300 بسته غذایی بین نیازمندان شهر پل‌سفید+تصاویر

مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید از توزیع 300 بسته غذایی بین نیازمندان این شهر خبر داد.

توزیع 300 بسته غذایی بین نیازمندان شهر پل‌سفید+تصاویر

ابوالفضل گران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: از ابتدای ماه رمضان تاکنون 300 بسته غذایی به ارزش 300 میلیون ریال، توسط مرکز نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید و با همکاری کمیته امداد و بهزیستی تهیه و بین نیازمندان  شهر پل‌سفید و روستاهای مناطق راستوپی و ولوپی توزیع شد.

وی با بیان اینکه مرکز نیکوکاری به صورت هئیت امنایی و معتمدین ساکن در محله به صورت افتخاری اداره می شود، تصریح کرد: مراکز نیکوکاری به عنوان پل ارتباطی خوبی بین مردم و اقشار آسیب پذیر در راستای شناسایی نیازمندان یک محله محسوب می شوند.

 مسئول اجرایی مرکز نیکوکاری مسجد جامع پل‌سفید خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه در جامعه اسلامی مسجد، محور بسیاری از امورات اجتماعی مسلمانان از جمله پیگیری مشکلات نیازمندان بوده شایسته است مسجد محوری احیا شده و روز به روز گسترش یابد.

گران تاکید کرد: مراکز نیکوکاری با هدف توانمند سازی محلات با استفاده از ظرفیت موجود و حفظ تکریم نیازمندان تاسیس شده است  و  هدف آن خدمت بی‌منت و رایگان برای اقشار کم‌ درآمد و ضعیف جامعه  است.

وی در پایان از همکاری پایگاه بسیج دانشجویی شهید فلاح دانشگاه پیام نور پل‌سفید جهت توزیع بسته‌های غذایی در بین نیازمندان قدردانی کرد.

 

 دیدگاه شما در مورد : توزیع 300 بسته غذایی بین نیازمندان شهر پل‌سفید+تصاویر

توزیع 300 بسته غذایی بین نیازمندان شهر پل‌سفید+تصاویر