چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 03:24:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40487

تاریخ انتشار : 11/04/1395 - 16:16

سخنران راهپیمایی روز قدس زیراب:

حضور کشور قدرتمند ایران به عنوان دشمن رژیم صهیونیستی بخشی از موانع دست یابی این رژیم جعلی در دست یابی به اهدافش است

سخنران راهپیمایی روز قدس زیراب برگزاری راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: حضور کشور قدرتمند ایران به عنوان دشمن رژیم صهیونیستی بخشی از موانع دست یابی این رژیم جعلی در دست یابی به اهدافش است.

حضور کشور قدرتمند ایران به عنوان دشمن رژیم صهیونیستی بخشی از موانع دست یابی این رژیم جعلی در دست یابی به اهدافش است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام غلامحسین ذاکری خطیر امروز در جمع راهپیمایان روز قدس زیراب به آموزه‌های دینی و قرآنی اشاره و اظهار کرد: بر طبق آموزههای قرآنی، یهود به عنوان دشمن اصلی مسلمانان معرفی شده است.

وی با اشاره  به تحریف کتاب آسمانی توارات خاطر نشان کرد:‌ حضرت داوود به عنوان فرد خلافکار و حضرت سلیمان به عنوان پادشاهی با 700 زن و 300 کنیز در آموزه‌های تورات فعلی معرفی شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه به نقشه های شوم رژیم صهیونیستی اشاره و تصریح کرد: رنگ آبی بالا و پایین پرچم رژیم صهیونیستی بیانگر تلاش آنان برای مالکیت نیل تا فرات است، ‌قدرت‌های استکباری با جنگ مستقیم، جنگ نیابتی با کمک عربستان، نفوذ در کشور های اسلامی و ایجاد اختلاف بین آنان، جنگ نرم و نبرد فرهنگی و جنگ اقتصادی از ابزارهای گسترش رژيم صهونیستی است.

ذاکری خطیر با اشاره به برخی موانع رژیم صهیونیستی برای دست یابی به اهداف خود، اظهار کرد:‌ وضعیت داخلی و بحران اقتصادی، فرار از اسرائیل و تظاهرات مختلف، همه گیر شدن راهپیمایی روز قدس، وجود حزب الله لبنان و حضور کشور قدرتمند ایران به عنوان دشمن رژیم صهیونیستی بخشی از موانع دست یابی این رژیم جعلی در دست یابی به اهدافش است.

وی ضمن انتقاد از عملکرد سازمان های بین المللی به خصوص سازمان ملل، تاکید کرد:با توجه به اقدامات اخیر دبیرکل سازمان ملل و خارج کردن عربستان سعودی از لیست سیاه این سازمان، دیگر  به سازمان ملل و شورای امنیت نمی توان اعتماد کرد. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه در پایان سخنان خود تصریح کرد: ‌تقویت وحدت داخلی و اطاعت از فرمایشات رهبری، عدم تکیه بر فرهنگ دشمن، اجرایی شدن همه جانبه اقتصاد مقاومتی و اجرای امر به معروف و نهی از منکر بخشی از وظایف ما است.

 دیدگاه شما در مورد : حضور کشور قدرتمند ایران به عنوان دشمن رژیم صهیونیستی بخشی از موانع دست یابی این رژیم جعلی در دست یابی به اهدافش است

حضور کشور قدرتمند ایران به عنوان دشمن رژیم صهیونیستی بخشی از موانع دست یابی این رژیم جعلی در دست یابی به اهدافش است

  • پربازدیدترین ها