چهار شنبه 27 دی 1396 21:42:54

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40483

تاریخ انتشار : 10/04/1395 - 20:27

بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه به مناسبت روز قدس

در بخشی از بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه آمده است: روز قدس روزی است که با حضور یک پارچه در صحنه ضمن اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی، نقشه های شوم استکبار برای مسلمانان و مظلومان جهان برملا و جهانیان بویژه مسلمانان از خطرات بی نظمی حاکم بر جهان آگاه می شوند.

بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه به مناسبت روز قدس

به گزارش سوادکوه آنلاین، دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه به مناسبت روز قدس بیانیه‌ای صادر کردند، که متن آن به شرح زیر است:

 اسلام به عنوان خاتم ادیان توحیدی همواره منادی آزادی خواهی و استقلال در پرتو وحدت و انسجام بوده و پیروان خویش را به رعایت حقوق انسان ها دعوت می نماید، اما امروز شاهدیم که استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار برای تامین و حفظ منافع سیاسی، اقتصادی و فرهنگی خود رژیم نامشروع صهیونیستی را مورد حمایت همه جانبه خود قرار می دهد.

این در حالی است که مسلمانان در سراسر جهان، نه تنها مورد کوچکترین حمایتی قرار نمی گیرند، بلکه بزرگترین قربانی تروریسم دست ساخته رژیم صهیونیستی هستند.

متاسفانه امروز حقوق بشر و دموکراسی در چارچوب منافع آمریکا و رژیم صهیونیستی تفسیر می شود و گروههای مقاومت همچون حزب الله در لیست تروریسم قرار می گیرند در حالی که از تروریسم برای نابودی حکومت مردمی سوریه حمایت می شود و یا دموکراسی به سرکار آمدن رژیم های حامی غرب و آمریکا تفسیر می گردد، حتی اگر با کودتا و موروثی باشد.

روز قدس روزی است که با حضور یک پارچه در صحنه ضمن اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی، نقشه های شوم  استکبار برای مسلمانان و مظلومان جهان برملا و جهانیان بویژه مسلمانان از خطرات بی نظمی حاکم بر جهان آگاه می شوند.

لذا ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه با گرامیداشت یاد و  خاطره شهیدان والامقام و امام راحل عظیم الشان و سپاس از ملت شریف و بصیر ایران اسلامی به خاطر حضور در صحنه های انقلابی و اسلامی، بویژه در مواقع حساس و سرنوشت ساز همگام با سایر اقشار، با حضور دشمن شکن خویش در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن عمل به وظیفه دینی و به نمایش گذاشتن عزت و اقتدار ملی و اسلامی، حمایت قاطع خویش را از مقاومت اسلامی در سراسر جهان بویژه در فلسطین، سوریه، عراق و لبنان اعلام می کنیم.دیدگاه شما در مورد : بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه به مناسبت روز قدس

بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد شهرستان سوادکوه به مناسبت روز قدس