دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 20:05:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40468

تاریخ انتشار : 10/04/1395 - 09:54

3 هزار فیش نجومی در رحم اجاره‌ای دولت

اظهارات عضو شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان درباره فیش‌های حقوقی، این ماجرا را وارد فاز تازه‌ای کرد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالله ناصری در مصاحبه با روزنامه وقایع اتفاقیه می‌گوید: 3 هزار فیش در اختیار رقبای دولت است.

وی گفته است: ما خبرهایی که داریم مدت‌هاست آنها به این فیش‌ها دست پیدا کرده‌اند و تعداد آنها نیز زیاد است و در بزنگاه مناسبی هم آن را منتشر کردند. وی در پاسخ این سوال که آیا دولت در برابر این ماجرا واکنش مناسبی داشت؟ گفت:  از زمانی که فیش آقای صفدر حسینی منتشر شده تا به امروز، دولت بسیار ضعیف عمل کرده است. این مسئله یک بمب بود اما دولت در کنار کارهای روزمره خودش خیلی عادی با آن برخورد کرد در نهایت یک مدیر بیمه استعفا کرد و یک مدیر عامل بانک هم برکنار شد. اتفاق دیگری نیفتاد. این اتفاق اگر فرسایشی شود به نفع دولت نخواهد بود جا داشت که دولت بخشی از دولتمردان خودش را مامور ویژه رسیدگی به آن کار کند و مسئولیت را به صورت جهادی پیش ببرد. این پدیده‌ای نیست که مشمول مرور زمان شود.

ناصری در پاسخ این پرسش که گفتید اطلاع پیدا کردید که فیش‌های زیادی در «دست رقبای دولت قرار گرفته، تعداد این فیش‌ها چقدر است؟»  می‌گوید: حدود 3 هزار فیش البته ممکن است آمار مقداری کم و زیاد شود. اما از طریق دستگاه های حراستی همه این فیش‌ها را گرفته‌اند و آنها را به مرور منتشر می‌کنند و دولت باید زودتر دست به کار شود و دستورالعمل‌های نظام حقوقی جدیدی را که بین کف و سقف تعیین کرده اعلام کند و رسما آن را به جامعه نمایش دهد.

تلاش ناصری برای سیاسی و جناحی و رقابتی کردن موضوع فیش‌های نجومی در حالی است که این تخلف بارز صورت گرفته و با برچسب زدن نمی‌شود، مسئولیت دولت را کتمان کرد. جالب اینکه ناصری همین چند روز پیش تصریح کرده بود اگر رحم دولت جنین ما را خوب نگه دارد، دوباره آن را اجاره می‌کنیم.دیدگاه شما در مورد : 3 هزار فیش نجومی در رحم اجاره‌ای دولت

3 هزار فیش نجومی در رحم اجاره‌ای دولت

  • پربازدیدترین ها