پنج شنبه 28 دی 1396 22:57:52

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 4044

تاریخ انتشار : 25/01/1393 - 08:06

نه به يارانه، آزمون محبوبيت رييس جمهور؟

ابتکار در کنار چند روزنامه دیگر از تلاش ضدملي برخي مخالفان براي جلوگيري از انصراف مردم از دريافت يارانه خبر داد.

 نه به يارانه، آزمون محبوبيت رييس جمهور؟

سوادکوه-ابتکار در کنار چند روزنامه دیگر از تلاش ضدملي برخي مخالفان براي جلوگيري از انصراف مردم از دريافت يارانه خبر داده و در شروع مطلبی با عنوان «کمپين در برابر کمپين» نوشته: «من چه مي‌خوانم و تنبور چه مي‌‌نوازد؟» اين ضرب المثل ايراني روايت اين روزهاي رسانه‌هايي است که تلاش دولت براي انصراف ثروتمندان از دريافت يارانه را ابزار تضعيف دولتمردان کرده‌اند.

اعتماد نیز در همین خط خبری در مطلبی با عنوان «پيامك هاي استهزاآميز كجا تهيه مي شود» نوشته: سازندگان پيامك هايي كه در آنها «انصراف از يارانه ها» به استهزا گرفته شده است چه كساني هستند؟ آيا آنها سازمان يافته و در اتحادي نانوشته با يكديگر قرار دارند؟ يكي از سايت هاي طرفدار دولت معتقد است «در شرايطي كه بحث و مساله يارانه ها به منافع ملي و مردمي گره خورده است، فعاليت يك جريان منسجم ضد دولت كه برخي آن را ستاد ضددولتي بله به يارانه نامگذاري كرده اند تشديد شده است. » اين سايت نوشته است: « پس از آنكه دولت با وجود تلاش هاي بسيار زياد موفق نشد نظر مجلس را براي تعويق فاز دوم فدهمندي - به دليل شرايط اقتصادي مردم - جلب كند، جريان ضددولتي كه البته تمام تلاش خود را براي زمين زدن دولت در حوزه هاي مختلف به كار گرفته است، اينك با تشكيل شاخه «بلي به يارانه» درصدد است ضربه ديگري را متوجه دولت كند تا به زعم خود، محبوبيت رييس جمهور را تحت الشعاع قرار دهد.

اين ستاد يا جريان منسجم و ضددولتي «بلي به يارانه» كه در راس آن صداوسيما قرار دارد، با تبليغات تحريك آميز و پخش مكرر و جهت دار سخنان رييس جمهور در مورد يارانه، ضمن تلاش براي ثبت شعار «انصراف از يارانه» به نام رييس جمهور، درصدد است محبوبيت روحاني را برابر با «تعداد انصراف دهندگان از يارانه» معرفي كرده و از اين نگراني و برخي مخالفت هاي مردم با ايده «نه به يارانه»، نهايت بهره برداري را كرده تا به نتايج دلخواه خود برسد. تماس هاي مكرري از سوي نزديكان و مشاوران رييس جمهور با ضرغامي، معاونان و حتي خبرنگاران اين سازمان و همچنين مسوول برخي رسانه هاي ضددولت گرفته شده و صراحتا از آنان خواسته شده از چنين اقدامي جلوگيري كنند و اجازه ندهند منافع ملي و ملت، فداي منافع گروهي برخي جريان هاي خاص شود! محمدرضا صادق، مشاور رسانه يي رييس جمهور نيز با تاييد اين خبر گفت: با رييس، معاونين و حتي خبرنگاران اين سازمان تماس گرفته شده و خواستار توجه بيشتر به اين موضوع شده ايم.

 


منبع : تابناک
دیدگاه شما در مورد : نه به يارانه، آزمون محبوبيت رييس جمهور؟

 نه به يارانه، آزمون محبوبيت رييس جمهور؟