شنبه 25 آذر 1396 04:43:41

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40340

تاریخ انتشار : 04/04/1395 - 18:12

امام جمعه‌ سوادکوه‌شمالی:

خشکاندن ریشه آل خلیفه کمترین اثر تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم است

امام جمعه سوادکوه شمالی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار کرد:خشکاندن ریشه آل خلیفه کمترین اثر تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم است.

خشکاندن ریشه آل خلیفه کمترین اثر تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم است

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شیرگاه خبر،حجت الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیر‌‌گاه با بیان  اینکه تکبر یکی از راه‌های شیطانی است، اظهار کرد: قرآن 2 چهره متضاد زیبا و غیر‌زیبا از انسان ترسیم می‌کند که خلیفه الهی و معلم فرشته‌ها بودن از چهره زیبا و بخل، پر‌خاشگری و نا‌سپاسی از چهره‌های غیر‌زیبای انسان‌ها به تعبیر قرآن است.

وی  تصریح کرد: وقتی انسان در مسیر رهبری الهی نباشد، دچار انحراف می‌شود، کسانی که مرتکب منکر می‌شوند، ماموریت شیطان را انجام می‌دهند.

امام جمعه‌ شیر‌گاه با بیان اینکه مسئولیت را نباید به صورت طعمه نگاه کرد، گفت: اختلاس‌ها، سوء‌ استفاده از بیت‌المال و حقوق‌های آنچنانی بیانگر نگاه طعمه‌ای به مسئولیت‌هاست.

مهدوی به سالروز ترور مقام معظم رهبری در 6 تیر‌ماه سال 60 اشاره و اظهار کرد: اراده منافقین برای ترور مقام معظم رهبری در برابر مشیت الهی به منظور قبول زعامت امت اسلامی شکست خورد.

وی  به واقعه 7 تیر و شهادت شهید بهشتی و 72 نفر از یارانش اشاره ، تصریح کرد: شهادت شهید بهشتی و شهید قاسمی و 17 شهید روحانی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی بیانگر پیشتازی روحانیت در اطاعت از رهبری و حضور در میدان جهاد است.

امام جمعه شیرگاه با اشاره به سلب تابعیت آیت الله عیسی قاسم و درخشش او در بحرین، تاکید کرد: به تعبیر سردار سلیمانی، خشکاندن ریشه آل خلیفه کمترین اثر تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم است.

مهدوی در پایان به روز تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی و سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اشاره و از  فعالیت‌های مناسب اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه تقدیر کرد.

 

 دیدگاه شما در مورد : خشکاندن ریشه آل خلیفه کمترین اثر تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم است

خشکاندن ریشه آل خلیفه کمترین اثر تعرض به آیت الله شیخ عیسی قاسم است