دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 00:52:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 40339

تاریخ انتشار : 04/04/1395 - 17:59

امام جمعه پل‌سفید:

سلامت دستگاه قضایی موجب سلامت جامعه می‌شود/ عدم نظارت‌ها و آسیب‌ها باید در جامعه مورد بررسی قرار گیرد

امام جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: سلامت دستگاه قضایی موجب سلامت جامعه می‌شود/ عدم نظارت‌ها و آسیب‌ها باید در جامعه مورد بررسی قرار گیرد.

سلامت دستگاه قضایی موجب سلامت جامعه می‌شود/ عدم نظارت‌ها و آسیب‌ها باید در جامعه مورد بررسی قرار گیرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید به سالروز ترور مقام معظم رهبری و نا‌کامی منافقین در دست‌یابی به اهدافشان اشاره و اظهار کرد: مقام معظم رهبری به عنوان ذخیره انقلاب بود تا انقلاب اسلامی را رهبری کند و ملت ایران از شخصیت جهانی ایشان بهره‌مند شوند و توطئه‌های نظام استکباری را خنثی کند.

وی  با اشاره به شهادت شهید بهشتی و 72 نفر از یارانش در حادثه 7 تیر‌ماه سال 60 خاطر نشان کرد: شهید بهشتی به تعبیر امام خمینی (ره) مظلوم زیست و مظلوم به شهادت رسید.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه تاکید کرد: سلامت دستگاه قضایی موجب سلامت جامعه می‌شود.

قربانی به روز صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد و خواستار حضور و پاسخ‌گویی رئیس سازمان صنعت‌معدن و تجارت مازندران در سوادکوه و پاسخ به وضعیت صنعت شهرستان شد و گفت: سوادکوه، قطب کشاورزی نیست و با خروج دام از جنگل در موضوع دامداری هم فعالیت گسترده‌ای ندارد و در موضوع صنعتی باید برنامه‌ریزی لازم انجام شود و در گذشته هم فعالیت ملموس صنعتی در سوادکوه انجام نشد.

وی بیکاری را یکی از مهمترین معضلات شهرستان سوادکوه دانست و اظهار کرد: نظام اسلامی خدمات گسترده‌ای به مردم انجام داد و عدم نظارت‌ها و آسیب‌ها باید در جامعه مورد بررسی قرار گیرد.

وی به ارزش و اهمیت حضرت علی (ع) و دشمنی دشمنان برای شهادت ایشان اشاره و تصریح کرد: سابقه امام علی (ع) در اسلام، دشمنی دشمنانی که بزرگان آنان توسط امام علی (ع) کشته شدند، سقیفه‌سازان، بی‌امیه و معاویه از دشمنان علی (ع) بودند و علی (ع) حاکمی بود که لباس وصله‌دار می‌پوشید و حامی فقرا بود.

 دیدگاه شما در مورد : سلامت دستگاه قضایی موجب سلامت جامعه می‌شود/ عدم نظارت‌ها و آسیب‌ها باید در جامعه مورد بررسی قرار گیرد

سلامت دستگاه قضایی موجب سلامت جامعه می‌شود/ عدم نظارت‌ها و آسیب‌ها باید در جامعه مورد بررسی قرار گیرد

  • پربازدیدترین ها