جمعه 04 خرداد 1397 02:13:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 40236

تاریخ انتشار : 30/03/1395 - 15:11

نمایندگان مجلس این روزها کجا اسکان دارند؟

نمایندگان بعد از انتخابات با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش در مهمانسراهای فرهنگیان اسکان یافتند؛ بقیه آنها نیز در مهمانسراها و هتل‌های معمولی تهران که در مرکز شهر و یا پایین‌تر از آن قرار دارند، ساکن هستند.

نمایندگان مجلس این روزها کجا اسکان دارند؟

به گزارش سوادکوه آنلاین، در حاشیه جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی کیایی مدیر روابط عمومی مجلس در جمع خبرنگاران گفت: دیروز خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه "نمایندگان مجلس در هتل‌های مجلل تهران اقامت دارند و هزینه هر شب اقامت نمایندگان در هتل استقلال یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است".

وی ضمن تکذیب این مطلب گفت: هیچ‌ کدام از نمایندگان از ابتدای حضور در تهران در این هتل اقامت نداشتند.

مدیر روابط‌عمومی مجلس شورای‌اسلامی اظهار داشت: به طور معمول معاونت اجرایی مجلس طبق روال دوره‌های گذشته، تمهیداتی را برای اسکان نمایندگان از ماه‌ها پیش اندیشیده بود. نمایندگان بعد از انتخابات با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش در مهمانسراهای فرهنگیان اسکان یافتند؛ بقیه آنها نیز در مهمانسراها و هتل‌های معمولی تهران که در مرکز شهر و یا پایین‌تر از آن قرار دارند، ساکن هستند.

کیایی ادامه داد: هزینه‌ای که در این خصوص انجام می‌شود شبی ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است.

وی با گلایه از صدا و سیما و رسانه‌ها برای انتشار چنین خبرهایی گفت: فاصله صداوسیما با هتل استقلال، فاصله بسیار کمی است؛ دوستان می‌توانستند به این هتل مراجعه کرده و خبر دقیق بدهند و یا از روابط‌عمومی و معاونت اجرایی مجلس توضیح بخواهند.

مدیر روابط‌عمومی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در شرایطی که مردم به دلیل انتشار حقوق‌های نجومی مکدر هستند، انعکاس این‌گونه خبرها موجب تشویش بیشتر آنها می‌شود.

کیایی افزود: معاونت اجرایی مجلس تلاش کرده با حداقل هزینه‌ها، اسباب اسکان نمایندگان را فراهم کند و در آینده نزدیک نیز مشکل اسکان دائم نمایندگان حل خواهد شد.


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : نمایندگان مجلس این روزها کجا اسکان دارند؟

نمایندگان مجلس این روزها کجا اسکان دارند؟

  • پربازدیدترین ها