پنج شنبه 31 خرداد 1397 16:33:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4023

تاریخ انتشار : 24/01/1393 - 08:14

عضو هیئت رئیسه هیئت اسپرت فول کنتاکت کشور:

بیکاری مهم‌ترین مانع ورزشکاران نخبه سوادکوهی است

عضو هیئت رئیسه هیئت اسپرت فول کنتاکت کشور و دارنده عناوین مختلف رزمی گفت: بیکاری مهم‌ترین مانع ورزشکاران نخبه سوادکوهی برای ادامه فعالیت ورزشی است.

بیکاری مهم‌ترین مانع ورزشکاران نخبه سوادکوهی است

به گزارش سوادکوه آنلاین، هادی قنبری در گفت‌وگو با فارس با تاکید بر اینکه بیکاری مهم‌ترین مانع ورزشکاران نخبه سوادکوهی برای ادامه فعالیت ورزشی است، بیان داشت: به مدت 16 سال در رشته‌های رزمی کیک بوک سینگ، رنجر و فول کنتاک فعالت دارم.

وی که از 11 سالگی فعالیت ورزشی خود را در باشگاه شهید احمدی زیراب آغاز کرده بود، افزود: رشته کیک بوک سینگ و فول کنتاکت را زیر نظر استاد مصطفی قبادیان ، چهار سال رشته بوکس را زیر نظر استاد رمضان شاطری، دو سال کونگ فو را زیر نظر استاد رستم علی خلیل‌نژاد آموزش دیده‌ام و رنجر را از سال 84 زیر نظر استاد فرهاد ملکی رئیس سبک رنجر ایران و فول کنتاکت تکمیلی را تحت نظارت استاد علی درخشانی رئیس فول کنتاکت ایران طی کردم.

 

قنبری با بیان اینکه مسئولان حمایت لازم برای توسعه و گسترش ورزش با حمایت از ورزشکاران را مورد توجه قرار نداده‌اند، خاطرنشان کرد: مسئولان از ما می‌خواهند در باشگاه‌های ورزشی به آموزش بپردازیم ولی معیشت مربیان دارای عناوین را مورد توجه قرار نمی‌دهند و من مجبورم برای گذراندن زندگی در آژانس تلفنی و شغل بنایی خدمت کنم.

دارنده عناوین ملی و بین‌المللی رشته‌های رزمی، افزود: همه شغل‌ها محترم هستند و کسانی که وقت و جوانی و درآمد خود را صرف رشته‌ای خاص کردند باید مورد حمایت و پشتیبانی قرار بگیرند.

وی با اشاره به کسب رتبه دوم ملی در رشته رنجر و نینجا، کسب دو رتبه اول در مسابقات استانی و کشوری کیک بوک سینگ، قهرمانی حرکات نمایشی سپاه مازندران و حضور در دوره‌های آموزشی تکمیلی 48 روزه رنجر در کشور ارمنستان را بخش دیگری از عناوین و دوره‌های رزمی خود عنوان کرد.

قنبری که نمایندگی نینجا رنجر و اسپرت فول کنتاکت شهرستان سوادکوه و عضو کمیته نمایش‌های سبک فول کنتاکت کاراته را در کارنامه خود دارد و هم اکنون نائب رئیس سبک و رزمگاه ایران و عضو هیئت رئیسه هیئت اسپرت فول کنتاکت کشور است، افزود: علاوه بر لوح‌های سپاس و تفدیر از ادارات و نهادهای مختلف دان پنج رنجر، دان چهار فول کنتاکت، دان سه کیک بوک سینگ و کارت مربیگری درجه یک و 2 و 3 رنجر را هم دارا هستم.دیدگاه شما در مورد : بیکاری مهم‌ترین مانع ورزشکاران نخبه سوادکوهی است

بیکاری مهم‌ترین مانع ورزشکاران نخبه سوادکوهی است

  • پربازدیدترین ها